Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Aki a Drágám, add az életed!-e...

Aki a Drágám, add az életed!-et és a Doktor Balatont szokta nézni, az mikor szokott vacsorázni? Vagy nem vacsorázik? Hánykor szokott borotválkozni?

Figyelt kérdés
A TV2 egyvelegben sugározza a Drágám, add az életed!-et és a Doktor Balatont. Akkor nem lenne egyveleg, ha két műsor között legalább 1 műsorajánló lenne. A műsoregyveleg háromnegyed 8-kor szokott kezdődni, s 22:15-ig szokott tartani.

2022. máj. 19. 20:15
 1/4 anonim ***** válasza:
A dr Balatonból egy részt néztem - na az maga volt a kínhalál. Se füle se farka béna színészi játékkal.
2022. máj. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az még hagyján, hogy a két műsor között nincs reklám, de hogy ajánló sincsen, az már nem. Amikor két műsor közvetlenül egymás után jön, az csak annak jó, aki mind a kettőt akarja nézni. Írtam már a TV2-nek, sőt már Facebook-on keresztül is írtam a TV2-nek, de nem nézi meg, hogy mit írtam neki.
2022. máj. 23. 13:16
 3/4 anonim ***** válasza:

18 óra után nem egészséges vacsorázni, legalábbis ha kerülnéd az úszógumit. 🤣

Miért este borotválkozol? Miért nem reggel munkába menet előtt? Kicsit ápoltabb hatást kelt a mhelyeden is legalább 😂

2022. máj. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

[link]


Ez a vekkerem. Az én vekkerem addig csipog, amíg le ne nyomom a gombját. A vekkerem 12 óra alatt körbejár. Az ébresztés időpontja után mindig majdnem háromnegyed órát várnom kell, hogy a tetején levő gombot felhúzhassam. Ez azt jelenti, hogy csak 11 órát alhatok. Anyukám befagyasztja a kenyeret. Minden nap annyi szelet kenyeret olvaszt ki, amennyit vacsorára megeszek. Anyukám úgy szokta kiolvasztani a kenyeret, hogy 7 órakor tudjak vacsorázni.

Másodszor a Doktor Balaton nem érdekel. Arra vagyok kíváncsi, hogy a TV2 miért egyvelegben sugározza a Drágám, add az életedet és a Doktor Balatont. Ha a két műsor között legalább egy félperces műsorajánló lenne, akkor nem lenne semmi bajom. Ha a TV2 válaszolna az írásomra, akkor nem ide írnék.

2022. máj. 24. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!