Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Éjjel nappal budapestből Dani...

Éjjel nappal budapestből Dani és Petra vélemények?

Figyelt kérdés

Szoktam nézni az éjjel nappal budapestet egy jó ideje és szeretem.

A Dani nagyon bejön nekem. Nagyon jól néz ki helyes fiú, meg a természete az egész jelleme is annyira vonzó.. Nem olyan mint a többi mostani fiú ilyen merész nagyképű stb. Ő nagyon érett normális, korrekt, udvarias, érti is a dolgát és tud bánni egy lánnyal. Olyankor mégjobban tetszik mikor a kishugaihoz beszél annyira édes az egész helyzet. És látszik hogy felelősségteljes, törődő. Igaz hogy ez egy szerep, de akkor is látszik rajta, az egész kisugárzása szimpatikus.

Az utóbbi időben ugye összeakadt Virággal. Sokan írják erről hogy nem illenek össze nem jó páros lennének stb. Szerintem sem illenek össze valahogy. Virág túl szelíd és nagyon felnőttes, de egyben szeszélyes és nem értékeli Danit. Dani meg jobbat érdemelne minthogy ne becsüljék meg, elutasítsák minden próbálkozását. Danihoz azért kicsit vagányabb csaj való, aki úgy külsőre is jobban illik hozzá.

Ott volt mondjuk Petra. Szerintem gyönyörű lány így női szemmel is. És nem csak szép csinos, hanem kis szimpatikus aranyos kedves belevaló is. Ő brutálisan illett Danihoz. Olyan szépen mutattak együtt, jól elvoltak csak Dani meg őt nem értékelte Virág miatt. Nyilván ez csak szerep és így kellett tennie, de attól most leírtam a véleményem hátha valaki ugyanígy gondolná.

Azt is szokták mondani az Éjjel nappal budapestre, hogy mindig lehet belőle tanulni valamit az életre nézve is.

És mondjuk ez tényleg igaz, hogy hiába ott van egy szebb, dekoratívabb, jobb, aranyosabb személy, ha te valaki mást akarsz és nem tudsz rajta túllenni.

Mit gondoltok, vélemények?



2022. máj. 27. 21:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Engem inkább Dzsó és Szofi kapcsolata érdekelne, szerintem ők már régóta összeillenek, de Dzsó akkor másba volt szerelmes. És ők hárman vissza is mehetnének a lakásba.
2022. máj. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Petra az nem az a lófejű bajszos csaj, aki Márkkal kavar?
2022. nov. 7. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!