Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Dávid vagy Viktor? Aki figyeli...

Dávid vagy Viktor? Aki figyeli a Megasztárt, melyiket kedveli jobban?

Figyelt kérdés
Én tulajdonképpen Dávidnak drukkolok. Viktornak már úgyis van egy pénzzel felfújt háttere. Nyomatják ezerrel, és már elegem van abból az önelégült arcából. Viszont azt én is belátom hogy jobb hangja van. Szerintetek? Dávid viszont egy annyiszor kellemesebb a személyisége is. Ti hogy vagytok ezzel?:)
2008. dec. 20. 21:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

én mind2 fiút bírom :D mindkettőre szavazok is :)

de azért mostmár ( eddig nem nagyon ) Viktor ,,szimpatikusabb" XD

valamiért meguntam a Dávid stílusát, vagy nemtom már én sem :P

2008. dec. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
82%
Én is Dávid drukker vagyok, sőt, még a 2 és 7 éves lányaim is.:)
2008. dec. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Más már szerintem kiborult volna Dávid helyében ennyi szapulásra. Le van már zsírozva egyre inkább ez az érzésem. FMiki is miaz hogy "nem szívesen mondja ki hogy most a Dávid jobb volt"? A Király klán ott pumpálja az egészet pénzzel, polókkal, szavazatokkal mindennel Viktor oldalát, akinek még jó hogy perfect az angol tudása Amerika után, meg több színpadi alűrje van. A nővére mellett azért már szerzett tapasztalatot.
2008. dec. 20. 21:58
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
én ismerem Dávidot, tényleg nagyon aranyos srác, egyáltalán nincs oda magától, kedves gyerek, de a fülem szerint még van fejlődni valója :) de fog is fejlődni!
2008. dec. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
hmm, hát viktor nyerte meg. Mindenesetre remélem ügyesebb lesz mint a nővére.
2008. dec. 20. 22:31
 6/17 anonim ***** válasza:
61%
A nővérénél mindenki ügyesebb. Viktor meg főleg. Hatalmas respekt neki:)
2008. dec. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
82%

Dávid ezerszer jobb volt mint a Viktor..........................................Én nagyon nembírtam a Viktort sztem nagy volt az egoja..Dehogy mire?:O

Arra a kocsira meg nagy szüksége lehetett pfff-.-"

2008. dec. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
75%
Nekem is inkább Dávid volt a szimpatikusabb,meg a hangja is jobban bejött,bár az igaz,hogy voltak hamis hangok.
2008. dec. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
85%

Nálam akkor is Dávid nyert! Ha visszagondoltok, az előző 3 szériának se a nyerteseiről hallunk többet.

Lásd: Gáspár Laci, Torres Dani, Oláh Ibolya, Tóth Gabi, Varga Feri...stb


Biztos vagyok benne, hogy lesz aki felkarolja Dávidot is, Krisztiánt is és a kis Lüszit is, mert ők tényleg tehetségek!

2008. dec. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
81%
Nálam is Dávid nyert, itt higgyétek el más is bejátszott!!! Sajna ez van, de lehet többre viszi mint a Viktor, hiszen Viktornak volt már együttese több éve még sem hallunk rola !! Dávid meg most fog belépni a dolgokba!! Sok sikert neki!!
2008. dec. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!