Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ki nyerte a tegnapi Megasztárt...

Ki nyerte a tegnapi Megasztárt? Lemaradtam.

Figyelt kérdés
2008. dec. 21. 14:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Király Viktor
2008. dec. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
73%

Király Viktor,két rossz közül a jobbik,hál'Istennek.Dávid végig iszonyú hamis volt,sajnos neki,ahogy mondták is,kell még pár év,mire annyira beérik az egyébként SZÉP hangja,hogy lemezt lehessen csinálni vele.

Viktor nagyon tehetséges,de ami és akik a háta mögött vannak,emiatt nem kellett volna beneveznie,mert apuci úgyis csinál neki egy lemezt,Mega ide-Mega oda,a hangja,és a tehetsége tényleg páratlan,éppen ezért kellett volna csak a fater,és hagyni a terepet a szegényebbeknek,akik nem csengetik ki zsebből egy lemezkiadás költségeit.

Sztem Pacsirta a hangjával és a dalszerzői képességeivel(nekem, Máté PÉter deja vu-m van,mikor hallgatom)a fantasztikus hangjával,Krisztián pedig a muzikalitásával,és a Magyarországon kuriózumnak számító egyedi hangjával lehetett volna a győztes,ha ugyanakkora show-t tudnak csinálni,mint Caramelnek,Verának,és Magdinak.

Persze a véleményem szubjektív,de szakmabeliként hallom,és tudom,ki tehetséges,és kinek kell még tanulnia.


Egy külföldi-hazai énekesnő...

2008. dec. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Utolsó válaszoló: Legalább a monogrammod írd oda,kééérlek :DD

2008. dec. 21. 23:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!