Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi a véleményük, hogy most...

Mi a véleményük, hogy most azonos időben megy a Sztárban sztár leszek és A géniusz?

Figyelt kérdés
A TV2-n hamarabb fog kezdődni a Sztárban sztár leszek, mint az ATV-n A géniusz. Ha valaki átkapcsol ATV-re, akkor nem látja a Sztárban sztár leszek felét. Aki meg végig nézi a Sztárban sztár leszeket, s utána kapcsol át az ATV-re, az viszont A géniusz elejéről, s egy csomó kérdésről lemarad.

2022. szept. 16. 21:42
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
Az élet nagy problémái...
2022. szept. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy aki a Sztárban sztár leszeket is meg A géniuszt is meg akarja nézni, az hogy fogja megoldani. Én műsorvisszanéző segítségével meg tudom oldani, hogy mindkét műsort megnézzem.

Legnagyobb problémája annak lesz, akinek nincs bevezetve a szobájába az internet.

2022. szept. 17. 13:18
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez van. Kell egy Friderikusz, aki megszavaztatja, hogy ne egy időben legyenek, mint anno a Megaszar és az Y-Faxtor.

Különben két külön stílus/téma, így még Fridi se tudna segíteni.

Egyébként van a SorozatBarát, az pont erre jó. Akinek nincs netje, az megkér valakit, hogy vegye fel. Ha az sem megoldható, akkor patthelyzet.

2022. szept. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Inkább nézném a géniuszt, amiből egy kicsit tanulhatok is .

A butulni vágyóknak pedig meghagyom a sztárbansztárt....Meg a többi sz@rt...

2023. febr. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!