Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Melyik streaming szolgáltatóná...

Melyik streaming szolgáltatónál vannak dokumentumfilmek?

Figyelt kérdés
Édesapámnak keresnék streaming szolgáltatót. Dokumentumfilmeket, és ismeretterjesztő sorozatokat szeret nézni. Pl. Natgeo, History Channel, Viasat History stb. Ezekhez hasonló content melyik szolgáltatónál található? Olyasmit keresnék mint a History Vault, csak magyarul, mert sajnos nem tud angolul. Netflixen esetleg HBO Maxon vannak ilyen tartalmak?

2022. okt. 3. 20:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A Netflixnek elég gazdag a doku választéka, de inkább mai, közéleti témákról, a történelmi vonal nem domináns.
2022. okt. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én eddig csak true crime-okat láttam Netflixen, de azt ő nem nézi.
2022. okt. 3. 20:31
 3/8 anonim ***** válasza:
1. vagyok: régebben néztem, akkor voltak érdekes dolgok, pl. a vegán testépítőkről:) szóval lehet találni jó tartalmat, még űrkutatás témából is rémlik, de nem tudom, jelenleg mi a helyzet.
2022. okt. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
HBO Maxon is túlnyomó többségben közéleti témákról szóló dokumentumfilmek vannak. Netflixen egy picit több természetről szóló film/sorozat van, de tényleg nem az dominál. A Nat Geo viszont a Disney+-nál van, de nem tudom, pontosan hogy néz ki a kínálatuk.
2022. okt. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Disney+ - Ott van ahogy mondják előttem a National Geographic.


rtlmost - Itt History tartalmak vannak, ahogy látom (Nem ismerem ezt, nem tudom ingyenes-e teljesen.)

2022. okt. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az RTL Most ingyenes szolgáltatásával szinte semmi nem elérhető (legfrisebb híradók vagy sorozat epizódok pár napig, de kb. ennyi). Az RTL Most+ a fizetős rész, az gondolom "feloldja" ezt a korlátozást.
2022. okt. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
"Az RTL Most+ szolgáltatás csak aktív TV-előfizetés mellé vehető igénybe, az adott TV-előfizetési csomag részeként." Így sajnos kiesett, TV-re nem fizetünk elő.
2022. okt. 4. 19:56
 8/8 anonim ***** válasza:
Disney+ on van kifejezetten Natgeo kategória.
2022. okt. 6. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!