Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Gáspár Győző lelkielg terroriz...

Gáspár Győző lelkielg terrorizálta Tímeát az Ázsia Expressz 3-ban?

Figyelt kérdés

A kérdés azokhoz szól, akik látták a mai részt, amiben egy napra Gáspár Győzőt az Exathlonos Timi mellé rakták a szerkesztők.


Leírom én mit gondolok: Gáspár egyértelműen lelkileg bántalmazta a nálánál kb. 20 évvel fiatalabb versenyzőt, aki láthatóan nem tudott mit kezdeni a helyzettel. Kétszer is elhangzott a szájából, hogy csak túlélni a napot. A "játék" végén az arckifejezése tükrözte a lelkiállapotát. A szórakoztatónak szánt műsor egy thrillerbe csapott át. Az is látható volt, hogy a Gáspárhoz hasonló alakok tevékenységét hogyan segíti elő a környezete: Gáspár Bea csak annyit mondott, hogy "csúnyákat mond" meg "haragszanak egymásra", miközben egyértelmű volt, hogy Gáspár volt az agresszor. Undorító húzás volt a szerkesztők részéről, hogy ezt a nyilvánvalóan mentálisan sérült alakot szerencsétlen lány nyakába varrták, kb. mintha egy őzgidát bedobnának az oroszlán elé a ketrecbe.


Vélemények?



2022. nov. 8. 22:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Győzike tűnjön már el a tvkből! MINDEGYIKBŐL!
2022. nov. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ki a mentálisan sérült? Szerintem inkább az aki elkezd bőgni mert egy versenyben, az "élőskődője" akinek feladata a hátráltatás nem intézett neki szobát estére.
2022. nov. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem az volt a baj, volt szoba, csak Gyaózike egyedül akart aludni benne! A Timit ki akarta rakni. Aztán ordítozott, mire kitették őket a hotelből. Ott voltak az utcán és nem volt hol aludni! EZ A Győzike NEM pánikbeteg(?!), hanem egyszerűen cigómód viselkedik! ELÉG VOLT EBBŐL!
2022. nov. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
szerintem Gyozike bepipult, hogy Timea nem fogadta el a fenykepes feladatat amit a korulmenyekhez kepest megoldott. Amiben igaza volt Gynek viszont onnantol nagyon rosszkedvu es egyre bunkobb lett, atlepett egy hatart.. aki ilyen bunko tud lenni az szerintem csak erdekbol kedves ha kedves, szoval gaz, viszont lehet a szerep (eloskodo) miatt csinalta.. szeret szineszkedni
2022. nov. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Az játék hátráltatása és a másik terrorizálása két külón dolog. Timivel úgy beszélt, mint a véres ronggyal, úgy is nézett rá, látszott, hogy veszélyes, ennek semmi köze nem volt a játékhoz, így nem tudok veletek egyetérteni.

Az összes többi játékosba is belekötött már, szóval ezt a viselkedést sem ez a lány provokálta ki.

2022. nov. 13. 08:39
 6/8 anonim ***** válasza:

"Nem az volt a baj, volt szoba, csak Gyaózike egyedül akart aludni benne! A Timit ki akarta rakni. Aztán ordítozott, mire kitették őket a hotelből."


Lehet hogy te ott voltál személyesen és láttad hogy Győző ordibált, de a TV-ben ilyenről szó sem volt.


Nem akart vele aludni, lement megkérdezte aludhat e a kanapén, majd vágás, és utána egy férfi kirakta Timit indok nélkül a szobából, majd most Győzőre kell fogni hogy miatta rakták ki?


Nem tudom feltűnt e valakinek de ez egy műsor ahol számít a nézettség, kell a konfliktus meg az esemény, hogy nézzék, Győző pedig ezt kiválóan tudja kivitelezni, nem véletlenül tartják bent őket a műsor végéig.

2022. nov. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
6-os, akkor te nem nézted végig az adást, a hotelben meg az út szélén is alja módon ordítozott a sportoló lánnyal. Sajnos bennt vannak ezek a szennyek ebben a műsorban, a kutya nem kíváncsi ezekre a primitív barmokra, ez a műsor a helyszínek és a jó játékok miatt pont elég lenne. Egy pszichopata a műsor szerkesztője.
2022. nov. 13. 19:37
 8/8 anonim ***** válasza:
eleve ellensegkent mentek mindketto lekezelo a masikkal plusz ez a feladat, meg medal elveves.. nekem se remlik hogy igazan ordibalt szimplan kobunko stilusban hangosan pattogott hogy egy ilyen novel nem alszik egyutt es ezt meg eloadta a recepcional is de azt nem mondta meg hogy milyen lol... amugy ez a szokasos rakegyeki stilusa volt. Timea valoszinuleg nem jar sokat a 8kerben meg vele mindenki kedves mert szep. igy konnyen elsirta magat.. amugy gy egyertelmuen direkt veszekszik mindenkivel pl a mikor a Maricsra megsertodott az mar eleg eroltetett kifogas volt.. most meg még hivatalosan ez is volt a feladat. szerintem is o az ugyeletes bunko ( az 1esben katinka csinalta a feszkot direkt. meg ordibalt a helyiekkel. tovabb is maradtak mint kellett volna.. (a 2est nem lattam) ugy nez ra mint a veresrongyra? hat alapbol ilyen a nezese nincs egy kedves feje.. azzal a szemoldokkel (a lanya is orokolte) veszelyesen neznek ki ;p
2022. nov. 14. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!