Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A UPC Direct One LiveTV...

A UPC Direct One LiveTV felületén miért van az, hogy másodperceket ugrál előre a videó és ezáltal élvezhetetlen, nézhetetlen (ez a visszanézhető műsoroknál jelentkezik, az élő adás rendben van)?

Figyelt kérdés
Egyszerűen használhatatlan. Vissza lehet ugyan nézni sok műsort, ám akár mobil készüléken, akár asztali webes felületen próbálom (több böngészővel is néztem), szó szerint ugrál a lejátszás. Pontosabban megy, megy a lejátszás, majd minden ok nélkül előreugrik 6 másodperccel. Megint megy kb. 10 másodpercig normálisan, majd ismét ugrik egy nagyot előre... Ez mitől van? Így nem lehet normálisan nézni!! A sima élő adásnál nincs ilyen probléma, csak ha vissza szeretnék nézni egy adott műsort... Más is tapasztal hasonlót?

2022. nov. 19. 00:16
 1/1 A kérdező kommentje:

Most több műsorba is belenéztem visszamenőleg és azt veszem észre, hogy semelyik más műsornál nincsen ilyen, csak az RTL Híradónál... Pont azt szerettem volna pedig normálisan visszanézni, ha már a Moston nem lehet... Milyen érdekes, hogy itt sem lehet normálisan nézni, szerintem nem véletlen ugrál a videó...

Milyen érdekes, más műsorokat vissza lehet nézni normálisan...

2022. nov. 19. 09:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!