Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mit mond az utas nő a reklámba...

Mit mond az utas nő a reklámban a buszsofőrnek?

Figyelt kérdés

Biztos láttátok már ezt a t-homos reklámot ti is. Tudjátok, amikor az a magányos buszsofőr nő, mindenkinek köszön, aki felszáll a buszra. (hogy vagyunk Laci bácsi...Matyi már megint itt hagytad a telefonod...stb).


Namármost, az lenne a kérdésem, amikor az a zárkózott utas nő fellép a buszra és főhősünk a buszsofőrnő, megkérdezi tőle: -Hogy vagyunk?


Erre a nő mit mond? Egyszerűen nem értem. Talán ezt mondja: -Na ne cucmolódjunk! Vagy ezt: -Na, ne ucmólódjunk! Vagy ezt mondja: -Na, ne uzolódjunk!



#reklám #T-Home #buszsofőrnő #cucmolódás #uzomolódás #uzumurudódás
2022. dec. 14. 13:42
 1/2 anonim ***** válasza:
87%

https://www.youtube.com/watch?v=jsa_xHESbkA

Ebben? Nincs "hogy vagyunk?" mondat. A 0:17-nél "Ne zötykölődjünk, jó?" van ami tisztán érthető, de legalább az egyértelműen hallható benne, hogy a hangok alapján nem lehet "-ódjunk" a vége (főleg nem kitalált, nem létező szavak), hanem "-ődjünk".

2022. dec. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

1-es@. Kösz! Ez a teljes verziós reklám, amit linkeltél. Itt már tényleg jobban hallható, hogy "zötykölődjünk".


Én a vágott verziót láttam, illetve próbáltam felidézni, és tényleg "ődjünket" mond, csak ez ugrott be, hogy "ódjunk". De, a tv-ben nézve a reklámban leadott rövidebb verziónál, aki nem figyel, az tényleg első hallásra ott nem értheti.

2022. dec. 14. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!