Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Hogyan lehet valaki a ValóVilá...

Hogyan lehet valaki a ValóVilág stúdiójában néző?

Figyelt kérdés
Sehol sem találtam jegyet vagy bármilyen más elérhetőséget

2023. jan. 22. 14:23
 1/5 anonim ***** válasza:
58%
Minek akarsz odamenni?
2023. jan. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
Nem egy nagy stúdióban veszik fel, pár tucat néző van. Ezeket a helyeket a játékosok családi és baráti köréből töltik fel, esetleg még van valami közvetítő cég aki beültet néhány tapsolóembert, aki szerződött ügyfelük. De nem olyan, mint egy előadás, amire jegyet veszel és akkor beülhetsz, ilyen módon nem tudsz bekerülni oda.
2023. jan. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én régen voltam ott valamelyik casting irodán keresztül tapsolóember. Nem néhány tapsolóember van ott, majdnem mind az, a rokonok stb az első sorban ülnek csak.
2023. jan. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
18%
Legyél agyhalott és máris mehetsz.
2023. jan. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
35%
Ott mi a látványosság ? Értelmesebb vetélkedők tehetségtelenség kutatóműsorok is gagyik .
2023. jan. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!