Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A netflixben most tényleg...

A netflixben most tényleg mennek reklámok?

Figyelt kérdés

Sokat hallottam, hogy a Netflicen tervezik, vagy már bevezették a reklámokat, és érdekelne, hogy tényleg így van-e. És az is érdekelne, hogy a drágább előfizetések csak a reklámmentesek, vagy mind.

Ha vannak, akkor filmek megszakításával, mint a tévében?

Ha igen, reklámblokkolóval (laptopon) szűrhetőek ezek? Ill. okostévével mi a helyzet?



2023. jan. 27. 09:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Nincs semmi reklam
2023. jan. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

köszi, és azt meg tudod mondani, hogy hol találom a teljes aktuális műsorkínálatukat?


ill. van-e többszűrős filmkeresőjük? Amit látok az iszonyatosan nem felhasználóbarát.

Vajon direkt ilyen bénák, vagy ebben van valami marketingtrükk?

2023. jan. 27. 09:48
 3/7 anonim ***** válasza:
92%
Nem tudom, hol tart a dolog, de a terv egy olcsóbb, ám reklámokat tartalmazó csomag bevezetéséről volt szó, a MEGLÉVŐK MELLÉ. Óránként legfeljebb 4 perc lenne. A program előtt, néha közben.
2023. jan. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
30%
Persze van tobb szuros kereses is, de ingyenes az elso honap. Probald k
2023. jan. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
84%

#4 Lassan két éve nincs ingyenes próbaidő a Netflixnél.

Egyébként egyes országokban valamikor tavaly év végén létrehoztak egy olcsóbb csomagot (tehát a mostani legolcsóbbnál is olcsóbbat), amiben óránként van pár perc reklám. Egyelőre nincs infó arról, hogy itt mikortól lesz ilyen csomag, feltéve, hogy egyáltalán lesz.

Amúgy én szeretem megnézni a kedvenc filmjeim, sorozataim kulcsszavait (pl. witty, deadpan, stb.), és azokra kattintva hasonló tartalmakat találni. Illetve van még ez az oldal, fent a működése is le van írva:

[link]

2023. jan. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

#5 Köszi szépen! Igen, én is jónak tartom, hogy vannak kulcsszavak, a bajom inkább az, hogy kevés kulcsszó van, ill. nem lehet szűrni több kulcsszóra egyszerre, pl. skandináv és romantikus vagy ilyesmi.


És egy áttekinthetetlen katyvaszban látok csak néhány film "borítóját", ha ránézek, kevés infó jön be. Jobb lenne, ha lehetőség lenne az összes film címét is láthatnám, nem csak amit nekem ajánlanak.

2023. jan. 28. 00:49
 7/7 anonim ***** válasza:

#6/Kérdező:


Erre jó például a következő oldal:


[link]


Monitorozza az 5 legnagyobb online műsorszolgáltató tartalmait, azt kategorizálják, leírást készítenek, stb. Rengeteg a szűrési lehetőség. Összekötni a konkrét fiókoddal sajnos nem tudod, de konkrétan a film/sorozat kiválasztásának idejéig nem nehéz +1 lapot megnyitni.

2023. jan. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!