Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Fellelhető valahol a neten a...

Fellelhető valahol a neten a 70-es, 80-as évek tv műsorai vágatlanul?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy valahol lehetőség van megtekinteni mondjuk egy fél napnyi, vagy legalább pár órányi anyagot az akkori Magyar televízióból? Örültem, amikor rábukkantam a reklámokat tartalmazó dvd-re. Szívesen elmennék a 70-es, 80-as évek tv-s korszakába, ha lehetne, olvasnék egy kis műsorujságot azokból az időkből, satöbbi. Nekem soha nem volt lehetőségem arra, hogy ezt élőben nézhessem, mert 20 éves vagyok jelenleg, és a 70-es évben még a szüleim is kicsik voltak.
2023. febr. 27. 09:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Youtubeon elég sokminden fennvan, de nyilván nem túl sokminden, lévén nem volt akkoriban mivel felvenni ezeket otthon, nyolcvanas évek végefelé kezdett elterjedni a videó.
2023. febr. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az M3 csatornán játszottak régi műsorokat, de már megszűnt. Viszont online most is létezik, lehet nézni a műsorokat: [link]
2023. febr. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szerencsére ilyen-olyan online iptv csomagok kínálatai között a mai napig ott van, és működik is. Kb. 30 másodpercet késnek az online közvetítéshez képest.
2023. febr. 27. 15:37
 4/5 NTBS ***** válasza:
Igen néhány sorozat, film megtalálható.
2023. febr. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A 80'-as évek rádió és televízió újságai megtalálhatóak a képtárban.

Két linket emelnék ki.Az egyik az újságok főoldala,a másik pedig egy tetszőlegesen kiválasztott napi műsorújság.

[link]

[link]

Mivel én a 70'-es évek végén születtem,sajnos nem tudom,milyen műsorok voltak az időben a tv-ben.A 80'-as évek műsoraira viszont többnyire emlékszem.

2023. jún. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!