Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » 1 hónapos philips 65PUS8507...

1 hónapos philips 65PUS8507 beragadt pixellel mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés

Most vettem észre a fekete háttérben, nem tudom mióta lehet ilyen, de nem hiszem hogy régóta. Pirosan világít 1db pixel pont.


[link]


Mit lehet ezzel kezdeni? Számíthatok rá hogy elmúlik?


2023. máj. 27. 21:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem valószínű, hogy el fog múlni, a garanciálisan pedig csak ennél nagyobb hibákat javítanak. Az interneten vannak ötletek, hogy fizikailag, vagy gyorsan villódzó videót lejátszva állítólag lehet beragadt pixelt javítani, nekem nem jött sajnos össze, amikor hasonló hiba merült fel.


Esetleg vedd fel a kapcsolatot a forgalmazóval vagy a szervízzel hátha tévedek és a Philipsnél van rá garancia és csinálnak vele valamit.

2023. máj. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát Philips... nem véletlenül olcsóbb. Legközelebb Samsungot, Sonyt, LG-t vegyél.
2023. jún. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!