Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A szuperhősöket a hangjukról...

A szuperhősöket a hangjukról hogyhogy nem ismerik fel ismerőseik?

Figyelt kérdés
Már régóta ott motoszkál a kérdés az agyamban, ez a ma esti Pókember hívta elő. A maszk dacára hogy lehet, hogy nem ismerik fel Pókembert/Batmant/Fenegyereket meg a többi szuperhőst és szupergonoszt? Szinte minden filmben találkoznak ezen karakterek a rokonaikkal/ismerőseikkel szuperhősként is. Szerintem annyira nyilvánvaló. Tiszta logikai bukfenc. Gondolj bele, te nem ismernéd fel hang alapján mondjuk a testvéredet egy maszk alatt?
2010. okt. 17. 22:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Ennyi erővel Superman a legnagyobb gyökérség, felvesz egy szemüveget aztán már senki nem ismeri fel? Ne már... De hát mese az egész, így fölösleges ilyenen agyalni.
2010. okt. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egyrészt viszonylag kevés ismerősük van ahhoz képest, szóval esélyes, hogy nem hallja ugyanaz az ember. Ez nem áll ilyenekre, hogy pókember meg hasonlók, az hülyeség. De pl Batman direkt eltorzítja a hangját, torokból beszél amikor maszk van rajta.
2010. okt. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
én ezt is furcsának találom amit te írtál..meg azt is hogy hogy lehetnek ilyen hülyék az emberek? vannak olyanfilmek hogy felvesz egy álarcot de a ruhája mondjuk ugyanaz és akkor már felsem ismerik..meg ha előjön a szuperhős azaz ember aki a szuperhős mindig eltűnik..meg hát a hangjuk...(:
2010. okt. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

jajmár miért volnának hülyék az emberek. ezek fantáziasztorik, mit kell ezért lehülyézni az embereket? az a jó benne hogy tudjuk hogy képtelenség de szeretjük elhinni. miért kell ilyen mr. killjoynak lennetek? :P ha a kőkemény hihető valóságot akarod nézni, nézz dokufilmet.

hannah montana még álarcot sem vesz fel csak átöltözik és máris senki nem ismeri fel hogy ő Miley. na ezt übereljék a szuperhősök. XD

2010. okt. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nézd, a Pókember önmagában egy hihető dolog lenne most ezen a pókcsípés-dolgon lehet vitázni, de alapvetően ezek nem elképzelhetetlen dolgok. Viszont az, hogy a hangjáról senki nem ismeri fel, egy irtózatos logikai bukfenc, amivel kár elrontani az ilyen -egyébként színvonalas- filmeket.
2010. okt. 23. 21:57
 6/9 anonim ***** válasza:
oké akkor különbözik a nézőpontunk, sebaj. nekem a színvonalas nem jelenti azt hogy lehetőleg a valósághoz is minél közelebb álljon. pl az armageddon is színvonalas nekem de a valóságban a nasa hamarabb nézné ölbetett kézzel hogy a Földbe csapódik egy aszteroida mint hogy egy rakás idiótát lőjön fel az űrbe. a szuperhős sztorikat is mesének fogom fel. ha valami komolyat akarok, fogok egy művészfilmet, vagy ha valamit amit kőkemény tényeknek lehet tekinteni, akkor dokufilmet. a töbi nekem limonádé de azt is tudom élvezni.
2010. okt. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nincs teljesen igazad, ugyanis a btamna-kezdődikben meg annak a második részében is amikor batman akkor rekedten beszél amikor meg nem akkor meg normálisan. Nézd meg!
2010. okt. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Am az jól meg volt csinálva Batman-nek h torzították a hangját :), legalább kicsit reálisabb lett.
2010. okt. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

"nincs teljesen igazad, ugyanis a btamna-kezdődikben meg annak a második részében is amikor batman akkor rekedten beszél amikor meg nem akkor meg normálisan. Nézd meg!"



Tudom, ismerem. De ez csak a két legújabb Batmanben van így. Mi a helyzet a többi szuperhőssel?

2010. okt. 24. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!