Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Egyetértesz, hogy a Megasztár...

Egyetértesz, hogy a Megasztár döntősök többre viszik majd a műsor után, mint az X-esek?

Figyelt kérdés

Az X-esek egyszerűen jól énekelnek, és ennyi. Ez azért kevés. Hiszen sokan tudnak jól énekelni!


A Mega döntősök között viszont egyéniségek vannak, akik között némelyek kevésbé jól énekelnek, de nagy hatással vannak a közönségre, magával ragadja őket a produkciójuk.


Példaként a Kelly Clarkson szám:

A X-es versenyző nagyon tisztán, és szépen nyafogta a számot, de Yvette előadása mégis mérföldekkel élvezhetőbb volt (még ha az eleje sántított is.)


2010. okt. 30. 12:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha az, hogy "többre vitel"-nek számít, hogy kiadnak egy fos lemezt, aztán eltűnnek a süllyesztőben, akkor mindenképp.

De ennél még egy megaceleb sem ért el többet.

2010. okt. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
sztem mind2 műsorból lesznek befutottak és hullócsillagok!:D
2010. okt. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
79%

"Példaként a Kelly Clarkson szám:

A X-es versenyző nagyon tisztán, és szépen nyafogta a számot, de Yvette előadása mégis mérföldekkel élvezhetőbb volt (még ha az eleje sántított is.)"


Muri Enikőre gondolsz??? Még a válogatón??? Viccelsz??? Yvette meg se közelítette.

2010. okt. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
31%
Így van!! Megába több a jó egyéniség.. X-ben pedig csak állnak és énekelnek
2010. okt. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem gyenge volt ez Yvette-től, jobban is elő tudta volna adni.És az elsőnek meg szólnék, hogy például Gáspár Laci marhára nem tűnt el, elég sok száma volt már.

Kérdésre pedig a válasz:Szerintem max. Kökény Attila fog befutni, iszonyat, milyen jó hangja van.

X-ből 2 emberre gondolok, de őket nem nevezném meg.

2010. okt. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
47%

Megában tényleg egyediebbek, nekem az X-es csajok teljesen összeolvadnak, nem tudom őket megkülönböztetni :D mind egyforma!

Tolvai Reni fantasztikus, ő a Best szerintem.

2010. okt. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
sztem ez épp fordítva van. az x-faktorosok 100000000000000x jobbak
2010. okt. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
szerencséd h kitörölték a válaszomat
2010. okt. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
fogadni mernék h bejelentetted
2010. okt. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
megasztárból ki maradt meg ? caramel meg gáspár laci.többi eltűnt,nem?
2010. okt. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!