Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Digi tv hiba: Nincs jel vagy...

Digi tv hiba: Nincs jel vagy rossz jel? (többi lent)

Figyelt kérdés
Kb 3 napja nem jön be a NATGEO WILD-on illetve a PVTV-n kívűl semmilyen egyéb csatora. Az érdekes az, hogy a TELEPÍTÉS/ANTENNA BEÁLLÍTÁSOK menüpontban ezeknek a csatornáknak a jelerőssége 50-60% vagy annál jobb, míg amik nem jönnek be azoknak 10%. Miért van ez? Az antennához nem lett nyúlva s az idő is tiszta. Jah és a szomszéd településen semmi gond ezzel egyidőben vele.
2010. nov. 1. 19:12
 1/4 Nyokee ZsoltTinKA ***** válasza:

Én nem vagyok digitv előfizető, de szerintem hívd fel az ügyfélszolgálatot, és ott tájékoztatnak.

Előfordulhat, hogy valamikor csináltak egy karbantartást, és nálad a jel erőssége gyenge az új beállításokkal... például.

Ha nincs megoldás, akkor kimennek, és megvizsgálják.

A lényeg, hogy ha ilyesmit tapasztalsz, vedd fel a szolgáltatóval a kapcsolatot.

2010. nov. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekünk is volt ilyen..aztán kiküldtek valakit és ő meg csak néz, hogy aki beszerelte nekünk hogy lehetett ilyen pancser, hogy rossz felé állította, de aztán megcsinálta és azóta jó.telefonálj be te is :)
2010. nov. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
helyes nem így van?:Nincs jel,vagy a jel gyenge?
2010. nov. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

"Nincs jel vagy rossz jel"-ezt írja ki.

Most van egy éve h beköttettem, eddig is volt már ilyen de csak amikor nagy vihar volt. Most viszont 3 napja h semmi. Már betelefonáltam.

Jah és jó lenne ha erre a pár napra nem számláznának nekem.

2010. nov. 2. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!