Ha a Paramount Skydance megvenné a Warner Bros. Discovery-t, a Warneres csatornák nagyrésze megszűnne?




válasza:Mint a huzat! Ebben biztos lehecc. A nézőket a streaming felé kell terelni, ha már megcsinálták sok pénzért.
A legtöbb tv csatorna úgy is csak ismétel. Alig van értelmük.
Egyedül a hír és sport csatornáknak lehet esélyük a túlélésre hosszabb távon. De arra meg ott vannak a "közszolgálati tv-k" a legtöbb országban.
Kapcsolódó kérdések:
Discovery-n Zálogcsillagok stb. Spektrumon sok II. Világháború MTV-n pedig egy csomó valóságshow, pedig zenecsatornaként jobb lenne.
Ugyanazt ismétli egy pár hónapja, semmi premier.
Mondtak két lehetőséget ami közül választhattál aztán elmondták, hogy melyik a "biztonságos" (nem életveszélyes) és melyik a halálos. Amire kifejezetten emlélszem, hogy kék háttéren volt a "life or death" szöveg és az egyik epizódban az volt a kérdés, hogy romlott...
Szeptemberben bejelentették: Viszont január 26-ig van műsora a Discovery Science-nek: a DTX-nek pedig január 5-ig
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




