Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ha a Paramount Skydance...

Ha a Paramount Skydance megvenné a Warner Bros. Discovery-t, a Warneres csatornák nagyrésze megszűnne?

Figyelt kérdés

jan. 4. 19:02
 1/1 anonim ***** válasza:

Mint a huzat! Ebben biztos lehecc. A nézőket a streaming felé kell terelni, ha már megcsinálták sok pénzért.


A legtöbb tv csatorna úgy is csak ismétel. Alig van értelmük.


Egyedül a hír és sport csatornáknak lehet esélyük a túlélésre hosszabb távon. De arra meg ott vannak a "közszolgálati tv-k" a legtöbb országban.

jan. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:

A Discovery Channel, Spektrum, MTV stb. miért nem olyan műsort ad amit régen?

Discovery-n Zálogcsillagok stb. Spektrumon sok II. Világháború MTV-n pedig egy csomó valóságshow, pedig zenecsatornaként jobb lenne.

Meg fog szűnni a Travel Channel?

Ugyanazt ismétli egy pár hónapja, semmi premier.

Mi a címe annak a sorozatnak ami kb 10 évvel ezelőtt a natgeon/discoveryn ment és ilyen life or death (élet vagy halál) kérdésekkel foglalkozott?

Mondtak két lehetőséget ami közül választhattál aztán elmondták, hogy melyik a "biztonságos" (nem életveszélyes) és melyik a halálos. Amire kifejezetten emlélszem, hogy kék háttéren volt a "life or death" szöveg és az egyik epizódban az volt a kérdés, hogy romlott...

Biztos, hogy megszűnik a Discovery Science és a DTX?

Szeptemberben bejelentették: Viszont január 26-ig van műsora a Discovery Science-nek: a DTX-nek pedig január 5-ig




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!