Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek rontott Takács...

Szerintetek rontott Takács Nikolas esélyén az édesanyja élőben közvetitett rövid beszélgetése, üzenete? (már aki látta).

Figyelt kérdés
2010. dec. 21. 19:04
 1/9 anonim válasza:
100%
Szerintem nem. Miért gondolod ezt?
2010. dec. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 gyuribacsika válasza:
100%
A tájszólására gondolsz? Olyan palócos vagy nem tudom.Arra a tájra jellemző szlovákos.De szerintem nem rontott semmit.
2010. dec. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%

Jajj már mindent belemagyaráztok abba, hogy Nikolast vesztett. Mindjárt jön a duma hogy azért vesztett mert kopasz, meg borostás, meg 2 szeme van. Jajj hagyjátok már.


Én örülök hogy nem ő nyert, de tisztelem becsülöm, nagyon jó hangja van, igazából ugyanolyan jó mint Csaba, de már elegem van hogy a magyar tehetségkutatókat vagy cigány, vagy román, vagy szlovák nyeri meg, egy két magyar néha becsúszik, csak h ne legyen túl feltűnő...

2010. dec. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem már az utolsó 5 már valamit nyert attól függetlenül hogy ki nyerte meg!

Igaz én is Nikolas fan vagyok de nem vagyok kiborulva mert szerintem még hallani fogunk Nikolasról,Csabáról,Vecáról és még a többiekről is!

2010. dec. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem szlovákos tájszólás, hanem csallóközi.

Am, ha megfigyeltétek, akkor voltak olyanok is, akik tájszólás nélkül beszéltek, főleg az idősebbeknél lehet hallani a tájszólást.

2010. dec. 22. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Tipikus magyar mentalitás... Miért rontaná az esélyét a tájszólás??? Mintha ez valami szégyellnivaló dolog lenne.


Nekem eszembe sem jutna ez alapján ítélni valakit, de ezek szerint van akinek ez számít.


Egyébként nem kell belemagyarázni dolgokat, egyszerűen több szavazat érkezett Csabára. Nagy dolog. Nem hiszem, hogy bármelyikükből világsztár lenne...

2010. dec. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
én is szlovákiai vagyok, nem messze lakok Nikolastól, és itt nem beszélunk úgy, totál mint Mo-n, mármint ha ott vagyok nem vezsik észre abszolut h honan jottem...
2010. dec. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én nagyom szurkoltam Nicolasnak,szerintem ö sokkal jobb mint Csaba. Csaba is jó,de a Nikolas hangja sokkal különlegesebb,érdekesebb. És mivel eddig szinte mindig elsöként vagy legalábbis Csaba elött bejutott,azért gondoltam ,hogy talán most az anyukája rövid beszélgetése befolyásolta a nézőket.Én nem tudom milyen tájszolás ez ,és semmi bajom nincs is vele,de kicsit "sálgótárjáninak" tünt. Innen jött,h talán ez nem mindenki számára szimpatikus. Ennyi és nem több.
2010. dec. 25. 16:43
 9/9 A kérdező kommentje:
Amugy nagyon szoritok továbbra is Nikolasnak és remélem eléri a Célt.
2010. dec. 25. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!