Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Vannak itt onerzetes magyarok?...

Vannak itt onerzetes magyarok? Senkinek nem tunt fel, hogy a hazaspar holgy tagja mit kialtott mielott bement a villaba? (elnezest kerek, nincsenek ekezeteim)

Figyelt kérdés

Azt kialtotta: "Eljen Szlovakia!"

Mit szolnanak Szlovakiaban ha egy magyar allampolgar azt kialtana a fel orszag hallatara, hogy eljen Magyarorszag?

Valoban ilyen embereket akarunk nezni?


2010. dec. 21. 20:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért? Ő szlovákiából van? Én nemtudtam erről!
2010. dec. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy honnan valo, de azt kialtotta, hogy eljen Szlovakia. Ha magyar nemzetisegu szlovak, akkor miert ezt mondta? Miert nem Magyarorszagot eljenezte, ha itt lesz\lehet belole "hatalmas sztar"?

Amikor a beszavazas volt, nekem ok voltak a legszimpatikusabbak, de amikor Szlovakiat eeltette, akkor mar nem tetszettek. Undorito volt, ilyenek kaphatnak itt allampolgarsagot!

2010. dec. 21. 20:44
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
Én megmondom öszintén, nagyot csalódtam Magyarországban(bennetek),legalábbis amióta megy az x-faktor, Nikolast letótozták, elmondták,hogy nehogy már 1olyan nyerjen, aki nem magyar. Méghogy nem magyar!!! Én szlovákiai magyar vagyok, de amióta ez elkezdődött(a fikázás,amiért szlovákiából van) egyre inkább gyűlöllek titeket ott magyarországon. Pedig nagy magyarnak tartom magam, meghaltam volna a magyarságomért, de ezek után teljesen átértékelődött bennem minden. Most meg még ez is baj, hogy ezt kiabálta a Gina...tudod mit? Jól tette! És még az ilyenek mint te,nevezik magukat önérzetes magyarnak,meg verik a mellüket ha szóba kerül trianon, közben nagy ívben lesz*tok, sőt lenéztek minket határontúli magyarokat! Undorítóak vagytok! Ennyi!
2010. dec. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen jogosan mondod mindezt. A Megasztáros Renit Youtubeon meg agyonrománozták, jól megírtam nekik...

(apai ágon székely vagyok)

2010. dec. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

82%

Nem kell ennyire felkapni a vizet, én is felvidéki vagyok, de tudom, hogy néhány ökör odaát leszlovákoz, de azt is tudom, hogy vannak normális magyarországi magyar emberek, akik tudják, hogy mi is történt 90 évvel ezelőtt. Nem kell álltalánosítani.

2010. dec. 22. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Tihanyi Fruzsina válasza:

22:39-esnek:


Azért nem az összes magyar ilyen, ne utáld mindet!

2010. dec. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Mit zavar ez téged??


Komolyan semelyik országban nem él annyi rasszista, mint Magyarországon. Miért kell minden mondatot kiforgatni? Gondolom onnan származik a csaj, így közel áll hozzá Szlovákia. Ez még nem jelenti azt, hogy gyűlöli a magyarokat...

2010. dec. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ezek az igazi problémák....



nem

2011. jan. 1. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!