Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ugye h milyen nagy arc ez az...

Ugye h milyen nagy arc ez az Alekosz? Nagyon állatul kiosztotta őket. Imádlak Alek

Figyelt kérdés
2011. febr. 18. 19:22
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
67%

Óriási volt!!!:D

Jól kiosztotta a Gigi,Béci,Jerzy triót!!!!


Húúú de g*ci ez a Béci áhh.De ez a Jerzy meg olyan buta mint egy tök.

2011. febr. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 bumbi02 ***** válasza:
30%
Nagy arc??? Lényegébe bevallotta hogy egy idegennyelven nem tud beszélni. Maga ellen beszélt. Leoltotta a Jerzyt hogy másoktól szed el beszólásokat, aztán kinn kiderült hogy a retardáltat az Évától szedte... Teljesen összefüggéstelenül beszélő, okostojás, az általános iskolát befejezte és azt hiszi hogy ő mindent megmond. Földbuta egy ember.
2011. febr. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 bumbi02 ***** válasza:
31%

Plusz elkezdi hogy nem a Béci nyerte meg a párbajt, hanem az Olivér adta fel.. ez a legjobb duma és az emberek 90%a be is veszi. Olivér kihivta bécit, rájött hogy nem biztos hogy jó ötlet volt, aztán elkezdte nyomatni a dumát h igazából ki akar esni. Aztán ha kiesik: ezt akartam, ha nem esik ki: mind1, ez új erőt ad. És sokan ezt beveszik.


+ Alekosz pattog összevissza hogy ki milyen.. melyik csajjal nem kezdett ki a benn lévők közül? Na ennyit a "nagy alekoszról"

2011. febr. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
27%
ugye, hogy nem.Kinek teszi magát ez a lusta,rókatekintetű senki,kérdőjel ember?le lehet nyugodtan pontozni ,mert pont leszarom
2011. febr. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
63%
állati volt sztem is:D nagyon befogták hirtelen - sőt, nem is értették a felét:)
2011. febr. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
31%
neked adom a pontot,szerintem sem nagy szám alek,a dumája az ami miatt sokan szeretik,ő is látta már hogy olivér nélkül nem tud beszélni,hát újra kamatoztatta a beszédét és nekiment mindenkinek,szerintem elég szánalmas volt! Lebutáz egy olyan embert aki azt sem tudja ki volt az anyja,ki tanítsa meg az illemre? Többnyire az államilag gondozott egyének mind drogosok,elzüllött emberek... Szerintem éva a retardált aki veri a nyálát az iskolázottságával,és egy beteg alkoholista,akarom látni ahogy kikészül bent,alekosz a dumájával nem fogja megnyerni a vv- mert szánalmas ahogy minősítget,de csak azért mert tudja hogy mióta oli kiesett nem csinált semmit!!! Mért kellett volna hogy ország előtt megbxa aa gigit??? XD röhej
2011. febr. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
23%

ja xD olivér adta fel... ők ketten csak résztvettek a párbajon és a 2 tábor mérte össze az erejét,bécit többen szerették,nagyobb volt a tábora... Ennyi...


Sok buta ember van itt!!! Feladta az olivér xDDDD

2011. febr. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
0%
*korhatáron aluli
2011. febr. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 bumbi02 ***** válasza:
35%
na most néztem, Alekosz azé összekaphatná magát, mer tényleg ciki hogy a csajok is jobban birják a gyürödést mint ő.
2011. febr. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

egy én eddig minden részt láttam, így nagyjából ismerem őket tv-én keresztül, nem csak most alakítottam ki egy véleményt.

kettő amit az alek mondott igaz volt. vagy nem lett sokkal nagyképűbb a béci? ráadásnak meg még felháborodik, meg kijelenti h nem igaz, és mindezt nagyképűen teszi

három tudjátok (akik nem értenek velem egyet) az az undok nézés legutóbb mindent elárult béciről

négy nem érdekel h kinek jobb a teste meg az arca, mert hiába néz ki jól a béci ha ekkora tapló módon gázol át bárkin, és még be se ismeri, mintha a nézők nem látnák

bár lehet h maga se veszi észre, de akkor hiába volt alek kirohanása mert így nem vesz vissza, nem néz mélyen magába

2011. febr. 18. 19:43
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!