Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Belolem Alekosz nagyon nagy...

Belolem Alekosz nagyon nagy ellenszenvet valtott ki ma, megutaltam, van aki meg igy erzi?

Figyelt kérdés
Eddig sem birtam de aztan most...
2011. febr. 18. 23:03
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
87%
Mert megmondta a véleményét? Érdekes, számomra semmi utálnivaló nem volt benne.
2011. febr. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
27%
Naná. Hogy mer ő visszaszólni a folytonos köcsögölésre. Fúj.
2011. febr. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
Amikor Bent volt Oliver hallgatott mint egy kis szolgacska,jart a fonoke segge utan,most meg osszebeszel egy csomo osszefuggestelen marhasagot.Egyebkent kedves valaszolok :figyeljetek meg jobban a kerdest,szerintem nem jo helyen jartok>>>>
2011. febr. 18. 23:10
 4/36 anonim ***** válasza:
68%

Te mennyi idős vagy? Csak mert 12-13 éve kor környékén már ki kéne fejlődnie az összefüggő gondolkodásnak.

De azért segítek:

Alekosz odabent szereti jólérezni magát. Amíg Olivér bent volt, ezt maradéktalanul megtehette. Valamilyen oknál fogvva akkor egyik arc sem engedett meg magának ennyi mindent.

Annak, hogy most Alekosz így viselekdik, semmi köze nincs ahhoz, hogy eltűnt a barát karakter az életéből, hanem az, hogy eltűnt a rend, és az egymás iránti minimális tisztelet.


(De azért had jegyezzem emg, szerintem elég durva, ha erre valaki nem tudott rájönni magától. Csak azt tudom feltételezni, hogy az ilyen arcok direkt teszik a hülyét, mint te is, kedves kérdező. De direkt hülyének lenni... Na.)

2011. febr. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
10%
Én úgy-ahogy bírom Alekoszt, mert tényleg egy egyéniség, és eddig a higgadtság volt az ő egyik cégére. De ez a kirohanása engem is kiakasztott. A párbaj után a Béci-csapat remélte, hogy nyugi és béke lesz a villában, de Alekoszék azonnal tömörültek, és szervezkedtek ellenük. Tehát a béke nem a Béciéken múlott, habár én azt gondoltam, hogy Alekosz nem bánná. És ekkor minden előzmény nélkül rájuk ront, a Jerzy egy rossz szót nem szólt rá, sőt, a múltkori párbaj előtt ki is mondta, Alekoszt jobban szereti, mint Zsófit. Szerintem nem a többieket alázta le Alekosz, hanem csak saját magát. És utána ahogy kint beszélgetett az Évával, mondta is, hogy ez nem ő, de hát fel kell venni a kesztyűt ellenük (nem ezekkel a szavakkal). Magyarán az egésznek semmi értelme nem volt, nem ért el vele semmit. Akiknek ez a ma esti kiosztás tetszett, azok már előtte is bírták Alekoszt, de van jópár ember, mint én is, elgondolkozik egy ilyen után. Ha továbbra is így viselkedik, csak maga alatt vágja a fát, mert ezzel nem lehet nyerni. Ahogy előtte viselkedett, azzal talán igen.
2011. febr. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
59%

Szinte mindent, amit leírtál meg tudok érteni, vagy tán még egyet is értek, egy kivétellel:

"Tehát a béke nem a Béciéken múlott"

Elég egyértelműen az indította el ezt a veszekedést, hogy Béciék csapata (nem Bécire gondolok elsősorban, ő most csak szimplán túlbecsüli magát) lépten nyomon Anikó és Éva képébe dörgöltek valamit, ha bármelyikük megjelent.

AZ egy dolog, hogy ők békét akartak, de a sok kis szürke arc szeritnem egyszerűen nem tudta megállni akkor sem, hogy most pofázhat. Egyáltalán nem váratlan viselkedés az ő helyzetükben, hozzá kell tennem.

2011. febr. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
66%
De, igazából ha belegondolok Béci is. ELég nagy hatása volt annak, hogy ANikóra rászállt Olivérrel kapcsolatban, és látszott, hogy nem érdeklődik, mert közben hergelte magát. Magára erőltetett egy ilyen leereszkedő higgadtságot, ami szerintem mindenki számára észrevehető és bántó. Én is bántónak véltem volna.
2011. febr. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
42%

23.23-nak, igen, Anikót kérdezték az igazmondó-hintában, és Jerzy is megmondta neki a véleményét, de szerintem teljesen kulturáltan, és még egy csomó bók is volt benne. De már aznap, amikor visszament a Béci, már akkor Alekoszék tömörültek Béciék ellen (és azóta is csak a kiválasztásról tudnak beszélni). Béci aznap este Anikóval is próbált beszélgetni, de az elhajtotta a fenébe.

Még egy megjegyzés az Alekosz ma esti monológjához. Az az Enikős fiók és az Olivér szentélye, és mi az hogy nem tartják tiszteletben. Szerintem ez alapesetben is nonszensz, de aki nézte a silent-disco éjjelét, az láthatta, hogy Olivér is "megszentségtelenítette". Akkor dúlt a legnagyobb lámúr az Anikóval, és Olivér poénkodott, amikor kettesben volt az Anikóval a szobában, leverte az Enikővel közös képüket, meg a szent kaktuszt, aztán a képen táncolt. Talán ez volt a legvisszásabb az egész estében, ezt nem is rakták bele az összefoglalóba.

2011. febr. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
14%

Igen, Béci próbált mindenkihez odamenni, beszélgetni de elhajtották, akkor miről beszélünk?

Alekosz eddig, sem volt a kedvencem, ezután sem lesz.

2011. febr. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
75%
TELJES MÉRTÉKBEN JÓL TETTE!!
2011. febr. 19. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!