Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek nem aljasság h a...

Szerintetek nem aljasság h a Gigi nem képes normálisan tisztázni h most mi baja is van? Lehet h a kameráknak elmondja, de talán a Jerzynek is el kellene nem?

Figyelt kérdés
2011. febr. 21. 13:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Számomra is nagyon nemtetsző, hogy nem tudja neki kerek-perec elmondani, csak könörfalaz, ezzel magának is jobbat tenne.

De tegnap valami lehe volt, mert este Jerzy nagyon kivolt.

2011. febr. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha nem is mondják szerintem már mindketten érzik hogy nem mehet ez így tovább a villában.

Csak ha kijönnek akkor fog kiderülni hogy van-e közös jövőjük

2011. febr. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

nekem nem azzal van bajom h nem szerelmesek, hanem h a gigi nem képes elmondani Jerzynek h mi a helyzet, inkább azt mondja neki féltékeny ha mással látja meg ilyenek

mondja meg neki szépen h néha örül ha nem öleli át, meg h nincs vele, máskor meg tök jól esik neki stb stb

szegény Jerzy meg olyan aranyosan próbál a kedvében járni, meg tényleg odafigyel rá

megérdemli h őszinte legyen vele a gigi, hiszen folyton azt mondja mennyire odavan érte

2011. febr. 21. 14:28
 4/5 anonim ***** válasza:

Az Éva mondta jól nemrég: Ha a Gigi kimegy, úgyis talál majd magának egy pénzes pasit, és otthagyja a Jerzsyt.


A Gigi csak támaszt akar a Jerzsytől, ez annyira látszik. Hát persze, hogy nem akarja megmondani neki, hogy mit érez, mert azzal lehet vége lenne közöttük mindennek.

2011. febr. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én sosem láttam Gigit szerelmesnek ebben a kapcsolatban, úgyhogy nem lepődtem meg a ripotszobában tett vallomásán. Csak azt nem értem én sem, hogy a Jerzynek mért nem azt mondta? Mert még véletlenül sem azt. Azt hittem végre egyszer őszinte lesz a villaléte alatt, de nem sikerült.
2011. febr. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!