Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi jogon van "megelégedve"...

Mi jogon van "megelégedve" Laci a többiek sport teljesítményével? Ki ő? Egy ugyanolyan sima villa lakó. Betegsége miatt nem értékelhető, mint játékos.

Figyelt kérdés
2011. febr. 26. 10:18
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
65%

Nem értem, hogy mi a problémád. Miért ne lehetne megelégedve? És minden sima villalakó valamiben jó, Laci pl a sportolás alatt elért eredmények kiértékelésében.

Bár én nem szeretem Lacit a túl katonás felfogása miatt, azért el kell ismerni, ha valami testhezálló feladat neki, akkor az pont ez az egészséghét, még ha személy szerint ő nem is tudja végigcsinálni a feladatsorokat a gerincsérve miatt.

2011. febr. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
62%
Több embert kiképzett már,harcművészetet oktat.Még jó,h ért hozzá.Amúgy meg jobb lenne,h sz.dná,h hogy teljesítenek.Biztatja őket,önbizalmat ad nekik,egy sportembernek ez a dolga.Megmondja,h csinálják,majd megdicséri őket.Ha neked nem ér semmit,az amit ő már elért kb.30év alatt,hát csak írogass ilyeneket.
2011. febr. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
54%
Nem nagyon értem a felháborodásod kedves kérdező. Mért ne lehetne megelégedve a Laci? Ő sprotember, aki betegsége miatt olyan értelemben nem tudott részt venni, viszont edzette őket, segített nekik, tanácsot adott, irányította az állapotfelmérést, stb. és ő is sikernek érzi, hogy ennyi fejlődést el tudott érni náluk. Mi ebben a baj?
2011. febr. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
36%

Én csak azt nem szeretem, ha emberek nagyon meg akarják mondani, hogy mit hogya csinálj, mondván hogy ők értenek hozzá. Laci is ilyen.

Álítólag ért hozzá, hát nekem mindegy, de Laci lényegében mindig csak magyaráz, én tőle még semmit nem láttam.

2011. febr. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez igaz, nagyon meg akarja mondani hogy csinálja a másik. De attól még örülhet a többiek fejlődésének.
2011. febr. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Sport ember - ezzel a testtel? Na jót vigyorogtam. 40 éves. milyen 30 éve ezt csinálja? Még semmit nem mutatott. A gerinc sérv előtt sem. Ha a zabálást, az itélkezést, a rossz hangulatot árasztást nem vesszük.
2011. febr. 26. 17:13
 7/27 anonim ***** válasza:
32%
13éves kora óta.Nézz utánna,aztán mocskolódj!Azt se tudod miről van szó,és úgy fröcskölsz.Ne okoskodj,hanem menj a gy.egér sorstársaidhoz.Te nagyon okos!
2011. febr. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Válaszod az intelligenciádat tükrözi!
2011. febr. 26. 19:00
 9/27 anonim ***** válasza:
41%
A tiéd meg azt,hogy ...!gondolj ide,amit akarsz.Nem állok le egy kb.15 évessel.ha több lennél,dehát hiába is tagadod...
2011. febr. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
41%
Lehet, hogy korát tekintve idősebb, de a szellemi színvonalát nézve biztos nincs 15 éves. :) Nem érdemes vitatkozni vele.
2011. febr. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!