Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Másnak is óriási csalódás...

Másnak is óriási csalódás Szandika?

Figyelt kérdés
Nekem az egyik kedvencem volt,mert megnevettetett, a kinézete ellenére nem volt az a tipikus hülye p.csa,de mostanra totálisan az lett,nyafog,semmi sem jó neki,egyszerűen nincs életkedve,és az,hogy átállt a "sötét oldalra",és azok ellen fordult,akik mindig megvédték,vagy felvidították,ha éppen rossz passzban volt elfogadhatatlan számomra. Nagyon nagyot csalódtam benne. Mostanra már úgy gondolom,jobb lett volna,ha kizárják,és kiteszik. :(
2011. febr. 26. 11:03
1 2
 1/15 anonim válasza:
33%
Ki az a Szandika?
2011. febr. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ne alkalmatlankodj itt,ha nem értesz hozzá!
2011. febr. 26. 11:22
 3/15 anonim ***** válasza:
69%
Nekem is csalódás. Tegnap volt a szülinapja és néztem online, és jöttek smsek és kb 3at kapott amibe csak az volt, hogy kedvence vagy szandika, de térj magadhoz és hasonlóak! Tehát reméljük változik az elkövetkezndőkben:)
2011. febr. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
53%
Őőőőő. Szandika nem az a tipikus retardált? De. Ha ő okos, akkor kb. Ildikó lenne az egyetemi tanár a 18.századi világháborúval. Nekem ezért nem szimpatikus, egy ösztönlény, jól tudja, hogy kigolyózzák a társait sötétek, ezért védelmet akar.
2011. febr. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%

De, nekem nagyon hiányzik a régi Szandi...:-(((

Ő volt az egyik kedvencem, de már most nem bánnám, hogyha kiesne.

2011. febr. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem is sejti,hogy ezzel a viselkedéssel a saját helyzetét lehetetleníti el...
2011. febr. 26. 12:17
 7/15 anonim ***** válasza:
53%

[link]


Lájkolja mindenki!:-)

2011. febr. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
31%
Nem lajkolok semmit,nekem tetszik Szandi es ez az en velemenyem.
2011. febr. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
53%

Basszut te tudtad nézni az online-t tegnap? Nekem végig azt írta nincs közvetítés -.-

Amúgy igen, Szandika nagyon nagy csalódás embereileg, mert nagyon rendes, őszinte csajnak gondoltam, de mégis csak ugyanolyan kétszínű, mint Anikó, aki ha az érdekei úgy kívánják hátbatámad mindenkit.

2011. febr. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Már lájkoltam is.
2011. febr. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!