Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mit godoltok erröl a Való...

Mit godoltok erröl a Való Világ szövegröl?

Figyelt kérdés
[link]
2011. márc. 2. 07:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem ez a tortenet tobb szempontbol nem okes.

1-Ha tenyleg igy van miert kockaztatana meg a cikk iroja azt hogy ezzel a bejegyzessel esetleg elvesziti a munkajat,ami ha tenyleg igy van gondolom egy eleg jol fizeto allas.Mi a celja ezel a lejarato kampannyal?


2.Ha amator szineszek vannak bent,akkor nem kellet volna elajulni attol hogy Oli Becit hivta ki,mert ha forgatokonyv szerint dolgoznak akkor Oli azt hiv ki akit ok mondanak neki.


3.Oli kiborulasahoz miert kellet agyturkasz velemenye ha az egesz szinhaz?Vagy akkor csak Oli nem volt szinesz?(mellesleg elore megjosoltam hogy ez lessz,meg mondtam is a ferjemnek,nem vagyok bennfentes ember)


4.Balazs ugyanugy vezeti a musort mint eddig.


Ebbol az egeszbol az lessz hogyha Beci nyeri akkor jon az hogy elore meg lett tervezve,ha Alek nyeri akkor meg azt mondjak majd hogy ezzel tisztara mossak magukat az Rtl esek hogy ez az egesz nem igaz.

2011. márc. 2. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen, ezt már olvastuk.


Eleinte én is kétkedve olvastam ezt a szöveget, de amikor az RTL elkezdett magyarázkodni, ott gyakorlatilag aláírta a szöveg hitelességét.

2011. márc. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Az elsö válaszolónak!


1.Talán azért írta név nélkül hogy ne rúgják ki mert jól fizetnek az RTL-nél!És az a célja hogy azért tudják az emberek hogy mi is a valóság amit olyan sokan néznek!


2.A nap 24 órájába nem szinészkednek abba beleörülnének az emberek!Itt arról van szó hogy a párbajok meg vannak bundázva és bent a villába a balhékat rendezöi "rendelésre" csinálják meg egyéb dolgok!(nem a feladatokra gondoltam az egyéb dolgokal)


3.Nem értem


4Ezt se hogy mit akarsz mondani

2011. márc. 3. 07:54
 4/6 anonim ***** válasza:

1 vagyok.


Gondolom a az irot furdalja a lelkiismerete:)

Ha ez valoban igy van,akkor sem latom ertelmet ezt igy kikialtani,mert tulajdonkepp semmit nem er el vele.

Tegyuk fel en atcimkezessel foglalkozom,rohadtul nem fogom a kasszanal a fulebe sugni a vevoknek,mert esetleg elpartolnak tollem es nem vasarolnak tobbet nalam,ergo nem lessz penzem.


"Mikor az Olivér a hintában kijelentette, hogy Bécit akarja kivinni a stáb majd elájult mert tudták, hogy bármelyik is esik ki drasztikusan fog csökkenni a nézettség. Rögtön volt egy értekezlet és ott eldöntötték, hogy kiejtik az Olivért( lsd. : büntetés, az agydoki tanácsára lett ez a fajta bünti mert tudta, hogy ezzel nagyon ki fog készülni, majd az utolsó este Enikő üzenete)"

Ha manupulaljak a jatekot,akkor nem lett volna egyszerubb azt mondani Olivernek hogy Lacit vidd ki,mert igy bent marad ket eros szemelyiseg.


Mindegy is aki elhiszi elhiszi aki nem nem.


Az iro semmi olyan konkretumot nem ir amire azt mondanam ezt csak egy belso ember irhatta.Irhatott volna pl szazalekot,ki hany szazalekkal nyer(OLi Beci)vagy az adott forgatokonyvbol egy jelenetet(megrendezett balhe),amit csak ok tudhatnak.

2011. márc. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Há t igen mindenre van kifogás és mindent ki lehet magyarázni!

Erre én is tudnék mondani ellen érveket de nem fogok vitatkozni oldalakon keresztül!

2011. márc. 4. 07:51
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen,egymast ugysem tudjuk meggyozni.


Mindenben lehet talani csalast is ezzel az erovel.

2011. márc. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!