Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Jezy mi alapján hiszi azt...

Jezy mi alapján hiszi azt hogy ő olyan erős lett hogy Évát is kint hagyná meg Anikót? Azért mert Alekosz megtanította normálisan beszélni, és most beképzeli magának hogy ő milyen erős?

Figyelt kérdés

:D


Mindig azt hangoztatja hogy Éva nem merte kivinni mert fél tőle hogy ő erős.

Azt is mondja Giginek hogy ő nagyon erős meg stb...

Kiváncsi leszek rá hogy milyen pofát fog vágni amikor Éva kint hagyja Gigit vasárnap.

Akkor is azt fogja gondolni hogy ő milyen erős, és Évát is kint hagyná?

Amikor nála Gigi azért erősebb.


:D


2011. ápr. 1. 20:08
 1/8 A kérdező kommentje:
*Jerzy
2011. ápr. 1. 20:10
 2/8 anonim ***** válasza:
38%

Mert buta. Nem kicsit.

Amit ő csinál, az még mindig nem rendes beszélgetés, mert nincs mögötte igazi tartalom. Inkább hablatyolás.

2011. ápr. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
38%
jerzi az egy h.lye. nem tudom,hogy kerult be a villaba???
2011. ápr. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Úgy értem hogy ahhoz képest beszél normálisan , mint mielött Alekosz tanítgatta.
2011. ápr. 1. 20:22
 5/8 anonim ***** válasza:

Mert azt hiszi hogy azért mert az utóbbi 1-2 hétbe csinált is valamit akkor egyből megerősödik.

Közben a nézők viszont elkönyvelnek általában maguknak egy kedvencet és az mellet ki is tartanak, ez a 1-2 hét nem oszt nem szoroz Jerzynél szerintem.

2011. ápr. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Igen.


Űgy tünik , hogy a következő párbaj Anikó és Jerzy közt lesz, szerintetek ki menne vissza?


Én szerintem tuti Anikó!

2011. ápr. 1. 20:30
 7/8 A kérdező kommentje:
2011. ápr. 1. 20:31
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem Jerzy ezt a nem mertél kihívni dolgot azért hajtja Évának, mert most be van tojva hogy Gigi kint marad. Jerzy buta, képes lenne magát kiejtetni, csak hogy Gigi maradhasson.

Erősödni nem éppen a beszéde miatt erősödött, hanem a jótékonysági héten előtérbe került hogy milyen nehéz sorsa volt gyerekként, és ez sok embernek szimpatikussá tette, ez tény. De annyira nem lett erős, hogy legyőzze Évát vagy Anikót.

2011. ápr. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!