Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A VV 4 végjátékához közelítve...

A VV 4 végjátékához közelítve ki a legszimpatikusabb játékos?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 12. 09:35
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
84%
Jerzy. Pedig sokáig nem szerettem, mert én is úgy voltam vele, mint Éva meg Anikó, egyszerüen idegesített. De most valahogy sokkal normálisabb, lehet rajta nevetni, nem is tartom sem rosszindulatunak, sem kétszínűnek, mint a többieket.
2011. ápr. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
63%

Először elmondanám, hogy régebben kit szerettem. Az Alekoszt, és mellette az Évát, csak mert mindig olyan hülyék voltak úgy együtt. Aztán Alek kicsit mintha megváltozott volna, a lányokat, főleg az Évát b@sztatta folyton, és ez már nem annyira tetszett. Aztán az Éva tegnapi beszélgetése Bécivel...hát elég kiábrándító volt(aki látta, nem kell szerintem magyarázni)


A mostani állás szerint számomra az Anikó a legszimpatikusabb.



A jerzsy szánalmas és idegesítő.

Bécinek mikor volt az az öntelt időszakat, na azt én valahogy a mai napig nem tudtam megemészteni, így hiába néha jófejnek tartom, nem szimpatizálok vele.

2011. ápr. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Kuplungos mind.
2011. ápr. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
61%
Éva, utána Alekosz. Bécivel sincs bajom. Jerzy elmegy. Anikót ki nem állhatom.
2011. ápr. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
63%

Béci a legszimpibb és remélem lesz anny esze h a Jerzy viszi ki,szerintem itt már a végjátékba ez elkerülhetetlen és nem is lenne bunkó lépés ugyanis lehet h egyszer a gigivel is kellett volna párbajozni ha úgy alakul.Az Éva az számomra egy gusztusalan nő(viselkedésével pl köpködés,részegen pofavágás,fiontorgás,szarlkeverés stb.)

Nem érdemelné meg a győzelmet.Aleknak ott lesz az uj műsora,szerintem neki az jó bevétel lesz,meg szerintem mindnki alekban bizik így valahogy úgy érzem mégsem ő fog nyerni,legalábbis a régebbi tapasztalatok alapján.

Jerzy jelentéktelen kisegét és még iszuányuan buta is.

Anikón nem lehet kiigazodni egyszer szinpi egyszer nem,igazábol nem tudom hova tenni,de jobb mint az ÉVa.

2011. ápr. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:

Alekosz: magának való, és kétszinü. Rámászma minden lányra, még Nagy barátjára is,Évára azzal a kockázattal hogy tönkretenné párkapcsolatát. Nincs kinyilvánitott érzelme a családtagjai felé sem.. hideg és használni akarja akit kiválaszt.

Mindent kimagyaráz, a lajtosan vesz részt a feladatokban. tegnap este milyen jól fényezte magát az evés feladatban, pedig Jerzy teljesitett legjobban. Nem szeretem nagy nagy semmitmondó körmondatai miatt, és egyszerüen utálom ezt a " mindig minden körülmények között "amit átvettek már a média szereplők is. Ha igazán olyan " körülménnyel szembesülnének na akkor lenne tele a gatya!! :-))


Éva: csak annyit becsülök benne hogy ellenáll Alekosz csábitásának, egyenlőre hüséges. A viselkedése csapni való, Ő a a tipus aki az életben mindenkit eltipor ha utjában áll.. tipikus könyöklős fajta.


Béci: jó meglátásai vannak és komolyabb az élet dolgait illetően mint a többiek, fontos számára a család a párkapcsolat és a legtiszteletudóbb. A nőnapi megnyilvánulása igen figyelemre méltó volt.Szimpatikus.

Jerzy: Egyre szimpatikusabb, Ő egy visszahuzódó személy de attól még jó ember.

Anikó : vele szemben vegyes a megitélésem, de ha választani kell akkor százszor inkább Ő mint Éva.

2011. ápr. 12. 10:04
 7/31 anonim ***** válasza:
90%

Béci!!Mert hiába volt öntelt,mindig oda tette magát,és Évának is megmondta,azért teszi rá a jelet mert gyülöli.

Évát és Alekoszt ki nem álhatom.A héten volt egy rész,amikor okoskodniuk kellet a ládáért,és azt hitték tele lezs minden jóval.erre az Alkeszkosz mit mondott?-Remélem lesz benne pálinka,egy jo szenvedélyesre vágyom.Hát bakker..nem az volt neki fontos hogy eszik e ..hanem hogy van e pálinka-.-"

Anikó most elmegy..sablonosnak látom.Jerzyt unom..

2011. ápr. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
Béci még mindig a legszimpatikusabb.
2011. ápr. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem meg a kakas!!
2011. ápr. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
52%

Elképzelni sem tudom, mitől lehet az éva valakinek szimpatikus! Ő a női nem megszégyenítője!

Alekosz már nem tud újat mutatni.

Jerzy nem elég érdekes karakter, de még mindig jobban csípem, mint azt a vipera évát.

Anikó olyan semmilyen.

Hajrá, Béci! Anikót vidd ki, vagy Jerzyt!!

2011. ápr. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!