Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Lebukott Anikó: szándékosan...

Lebukott Anikó: szándékosan intézte el Olivér kiesését a szerelmi vallomásával?

Figyelt kérdés
Nekem valami olyasmi jött le, hogy ugyebár Anikó azt mondta, nem bánta meg, hogy szerinte ő milyen "hiró" volt, azaz ő intézte el, hogy kiesett Oli... és mire értette, hogy "Olyat kap tőlem, ha kimegyek"? Meg hogy számított arra, hogy ha kimegy Oli kibékül a barátnőjével... miért, ő annak örült volna, ha nem békülnek ki? És azt mire értette, hogy "Azt hittem, a párbajra se fog eljönni, erre ide pofátlankodott" (nem szó szerint így mondta)? Szerintem ennek a r*bancnak kéne adni a villa színésznője díjat!
2011. ápr. 19. 20:56
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
31%
Hát te nagyon félreértetted.
2011. ápr. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
75%

Én ezt úgy vettem le, hogy ígért neki valamit Oli (pl. hogy kint majd megbeszélik, vagy valami).Ő azért volt "híró" szerintem, hogy kibírta.

Azért mert nagy Anikó utáló vagy, ne láss bele minden f@szságot, amit te kikombinálsz.

Persze lehet én vagyok a hülye, de én így látom.(hozzáteszem én "ismerem" Anikót kintről és korántsem volt róla jó véleményem róla sosem, de nem vagyok összeesküvés-elmélet gyártó)

2011. ápr. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
40%
Csak éppen annyira szándékosan, mint ahogy Béci taktikából nyerő helyzetbe hozta Jerzsit.
2011. ápr. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
hopsz egy róla mínusz.
2011. ápr. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
Pontosan. Anikó haragszik Olivérre, mert mondta is már bitos minden happy, eljegyzés, boldogság. HOlott Olivér bent megígért neki valamit.
2011. ápr. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 A kérdező kommentje:
de akkor azt mondja el valaki, miért mondta, hogy nem bánta meg amit tett? a gyóntatószékben megbánta, hogy Bécinél bepróbálkozott, akkor ennyi erővel az Olivéreset is megbánhatta volna! vagy mi a különbség a 2 között mert sztem semmi! Az nem baj, hogy majdnem tönkreb@aszta Olivér kapcsolatát, csak a Béci kapcsolatát sajnálja? Volt egy vallomása régebben: az volt acélja, hogy a 4est (Alekosz-Olivér-Éva-Szandi) szétszedje. Félig sikerült is (Olivér, Szandi). Mondhat akárki akármit, ezek alapján számomra ő a legnagyobb r*banc és színésznő ÉS napraforgó!
2011. ápr. 19. 21:09
 7/49 A kérdező kommentje:

A válasz írója 67%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 21:05


és mit ígért neki? hogy majd kinn otthagyja a barátnőjét érte? mert sztem ilyenről nem volt szó, különben Olivér nem akart volna kibékülni a barátnőjével...

2011. ápr. 19. 21:10
 8/49 anonim ***** válasza:
72%
láttad azt a részt amikor anikó szerelmet vall? Ott olivér ilyeneket mondott: ha eni nem lenne stb........ És anikó a hibás?
2011. ápr. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 A kérdező kommentje:
IGEN, anikó a hibás, mert ő nagyon jól tudja, hogy jól néz ki és ezt ocsmány módon ki is használja, NINCS tekintettel arra, hogy valakinek párkapcsolata van!!! Légyszi majd akkor védjétek, ha ti örülnétek, ha lenne pasitok és ez a csaj rámászna úgy, hogy tudja, van barátnője...
2011. ápr. 19. 21:15
 10/49 anonim ***** válasza:
63%
Hát szerintem Anikó tényleg szerette Olivért. Arról meg nem tehet, és Anikó akkor azt is mondta hogy ezt nem mondhatja el de Olivér kérte és ott mosolygott. Olivér ráadásul amikor sugdolózott a fülébe nem volt tekintettel a barátnőjére. Ráadásul Anikó részeg volt, olyankor nem is gondolkodott, még is azt mondod tudatosan játszotta ki szépségét. Érdekes. Ráadásul a Zsófival való beszélgetésben is az zavarta, vagyis ha van eszed lehet rá következtetni, hogy ők valamit megbeszéltek, de Olivér nem tartotta hozzá magát
2011. ápr. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!