Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A VV4 nyertese véglegesen...

A VV4 nyertese véglegesen megnyeri a lakást, autót, vagy csak 1 évre? Előző szériákban hogy volt?

Figyelt kérdés
2011. máj. 7. 20:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Végleg. Az előzőekben is így volt.
2011. máj. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Múltkoriban mintha az lett volna egy bejátszásban, hogy a VV Laci 1 év után pakol a nyertes lakásban,mert költöznie kell...de akkor úgy látszik vmit félreértettem...
2011. máj. 7. 20:25
 3/7 anonim ***** válasza:
VV Vitkó Laci házat nyert ,de valami olyasmi volt,h el kellett adnia vagy mi nem tudom,de örökre kapta akkoriban az tuti
2011. máj. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Örökre kapják a lakást. Lacinál valami más gond lehetett.
2011. máj. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én Laciba szerelmes voltam:) , ezért tudom, hogy ott mi volt, legalábbis ha jól emlékszem...Kétszer is betörtek hozzá, ezért már nem akart ott maradni, mert nem hoz szerencsét neki a ház. Erre emlékszem.
2011. máj. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
De egyébként valami másik műsorban tényleg egy évig volt a nyeremény, mert erre emlékszem, hogy csak 1 évre kapott a nyertes valamit. Na most eszembe jutott így hirtelen miközben írok, hogy a Megasztárban volt így. A Király Viktor kapta 1 évre a lakást, aztán mennie kellett. Ezen meg is lepődtem. Azt nem tudom, hogy a többi megasztáros nyertesnek is így volt- e. Remélem nem beszélek hülyeséget, de erre így emlékszem:)
2011. máj. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Tolvai Reni is egy évre kapta a lakást!

Ám Vastag Csabi megkapta örökre!

2011. máj. 8. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!