Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miért nincsenek jó magyar...

Miért nincsenek jó magyar sorozatok?

Figyelt kérdés

nem olyan végeláthatatlan rétestésztákra gondolok mint a Barátok közt vagy a Jóban Rosszban, hanem aminek van 1 kerek története, rendes felépített cselekménnyel, aminek van (nagy vonalakban) bevezetője, tárgyalása, tetőpontja, befejezése


szal 1 kerek sztori! mint pl a franciáknál volt a Dolmen – Rejtelmek szigete vagy még az amcsik is tudtak ilyet csinálni: A Rejtélyek városa (eredeti címén Invasion)


2011. máj. 17. 09:58
 1/5 anonim ***** válasza:

A filmekkel ugyanez a helyzet. Csűrik-csavarják a sztorit, aztán vagy unalmas vagy nem érti az ember, miről van szó.

Vagy pld. volt ez a Rém rendes család Budapesten (ami ugye az amerikai verzió magyarosítva), és még az sem sikerült. Nem tudom, mi lehet az oka. Régebben még akadtak tűrhető sorozatok (Linda, Angyalbőrben, stb.), azokat még élvezni is lehetett. Ma már semmi.

2011. máj. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Azért, mert baromi sokba kerülnek, és nem éri meg legyártani őket, nincsenek befektetők, mert ha nem sikeresek, elvész a pénz.


Nem akarok okoskodni, de a Barátok Közt és a Jóban Rosszban egyébként nem sorozat, hanem szappanopera, a rétestészta jelleg műfaji sajátosság, úgy hozzátartozik, mint a musicalhez az éneklés. :$


(A Rejtélyek városa amúgy pont rossz példa, mert nincs lezárása :P :D)

2011. máj. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia, szerintem a rém rendes család budapesten azért bukott meg, mert túljátszották, olyan színházias volt az egész, kicsit természetesebben kellett volna.

Jó sorozatnak jó forgatókönyv kell, vagy jó alapötlet, és persze nagyon sok pénz hát itt szerintem egyikben se bővelkedik a magyar filmipar, csak a vígjátékok jók a filmeinkben is...

2011. máj. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A Rejtélyek városának direkt nincsen lezárása. Annak az a lezárása hogy nincsen lezárása! :)
2011. máj. 21. 21:31
 5/5 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom a Rejtélyek városa megbukott Amerikában, ezért nem adtak pénzt a folytatására, egyébként folytatták volna, kár pedig nagyon jó volt, nekem megvan minden része:)
2011. máj. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!