Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek bírják Alekoszt...

Szerintetek bírják Alekoszt úgy nagy átlagban az emberek vagy sem?

Figyelt kérdés
Csak mert mindenhol róla hallani, nyomatják ezerrel, de itt olvasgatom a kérdéseket, és aztán kiderül, hogy nem is azért teszik fel sokan, mert bírják. Ti mit gondoltok?
2011. máj. 18. 23:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem bírják.
2011. máj. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem se. Őt csak azért szúrta ki az RTL, mert látta hogy milyen indulatokat vált ki az emberekből. Az meg nézettséget hoz. Elvileg.
2011. máj. 19. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Abszolút nem.
2011. máj. 19. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

A VV idején nagyon sok rajongója lett, akkoriban nagyon sok "Alekosz a király" és hasonló hozzászólással lehetett találkozni.

Viszont ezzel a hülye menyasszonykeresős műsorával eléggé veszíthetett a presztízséből.

De szerintem biztos, hogy enélkül is csökkent volna a "rajongók" száma. Mert ami a VV idején még érdekes volt, utána már nem annyira. A legtöbb régebbi VV-ssel is ez történt. A VV 1-2-3 idején még lehet őket is sokan szerették, de aztán mára már gyakorlatilag a nevüket is nehezen idézi fel a nagytöbbség.

2011. máj. 19. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Jah jah. Mondjuk szerintem már a VV vége felé is kezdték őt unni az emberek. Most meg ez a műsor hát... Még a VV színvonalán is rosszabb, nem hiszem, hogy Aleknak kedvez, hiába is nyomatja az RTL. Nem tudom, hogy maradna meg a népszerűsége a Feleséget keres után? Lakodalmas zenéket fog kiadni? Azt meg nem hiszem, h a tinik hallgatnák, hiszen szerintem csak tini rajongói vannak. Na meg néhány eszetlen gyerek agyú 30as nő.
2011. máj. 19. 10:12
 6/12 anonim ***** válasza:
Áhh a többség utálja!Főleg most,hogy ő nyert!
2011. máj. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szerintem a többség utálja Alekoszt! A VV-t is Jerzynek kellett volna megnyernie, nem pedig ennek az idiótának!

Itt meg is lehet nézni a szavazás alapján hogy mennyien szeretik Alekoszt!

[link]

2011. máj. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 kokakólalájt ***** válasza:
Szerintem akit nem bír a többség az nem nyer meg egy olyan versenyt ahol a többség dönt.
2011. máj. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 kokakólalájt ***** válasza:
Kérdezőnek: Alekosznak csak tini rajongói vannak? Ez egy akkora böszmeség volt amilyet Alekosz, de még én sem hallottam. Megsúgom csak tini rajongói az olyanoknak vannak mint pl. Bécike aki a bicepszén kívül más értékeket nem tud felmutatni.
2011. máj. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kokakólalájt Csak az a baj hogy Alekosszal nem a nézők nyerették meg a VV-T hanem az RTL. Ha tényleg a nézőkön múlt volna kiesett volna már a Gombi elleni párbajon is.
2011. máj. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!