Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mit szóltok ahhoz, hogy a...

Mit szóltok ahhoz, hogy a csillag születik nyertese megemlítette Trianont?

Figyelt kérdés

Néhány liberális emberkének ez nagyon fáj, tudom.

Szerintem jó, hogy megemlítette, ugyanis sokan nem tudják, mi is volt 1920 június 4-én.

Megérdemelte azt, hogy ő nyerte a versenyt?


2011. jún. 5. 12:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem nagyon jól tette, hogy megemlítette. Fontos arra a napra megemlékeznünk, valamilyen szinten gyászolnunk. Még annak is, akinek nem "fáj"! Magyarok vagyunk és itt a hazánkról van szó. Egy népnek ennél fontosabb értéke nincs.

Nem tudom, hogy ki nyerte, nem nézek ilyesmit, de véleményem szerint az ilyesmikben nem mindig a legjobb nyer, egyértelműen a pénz áll a hátterében.

2011. jún. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
62%

Én ott voltam,és nem tudjátok hogy miért mondta...

Nem,egyáltalán nem érdemelte meg!!

2011. jún. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem megérdemelte. Már csak reménykedni tudok, hogy nem jut Utasi Árpi sorsára és nem húzzák le a szülei a nyereményét. Bár ő annyiból jobb helyzetben van, mint Utasi volt, hogy az éneklésben több lehetőség van, mint a mesemondásban.


Egyébként már az első elődöntőben megmondható volt, hogy ő fog nyerni. Miért? Elég megnézni az első két széria győzteseit: az egyik egy határon túli, ízes tájszólású szegény gyerek, a másik meg egy érzelmileg kissé labilis, de jó hangú, Máté Pétert, régmúltat idéző énekes.


László Attila meg ennek a kettőnek a keveréke. Egyenes út volt ez a győzelem felé.


De szerintem megérdemelte a nyereményt.

2011. jún. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Linkelne valaki,hogy mikor mondta?
2011. jún. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Én egy cikket olvastam.
2011. jún. 5. 12:42
 6/12 anonim ***** válasza:

Igen, megemlítette, kb. 5 perccel a műsor vége előtt, mikor még utoljára buzdíthatták a nézőket a szavazásra. Akkor azt mondta, hogy jó lenne ha nyerne, főleg így június 4-én. A műsorvezető rákérdezett, hogy miért, mi van június 4-én? Akkor mondta a gyerek, hogy akkor szakították szét Nagy Magyarországot, és ez ugye őket is érintette, és ez jó "ajándék" lenne ezen a napon a városnak, ha már ilyen szomorú apropója van.


Nem hiszem, hogy ezen múlt volna a győzelme, rá 5 percre lezárták a szavazást.

2011. jún. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem megérdemelte! Mert nagyon jó hangja van. És teljesen rendben van, hogy megemlítette. Engem nem zavart, személy szerint örülök neki. Suliban is volt pénteken egy megemlékezés és ott mindent elmondtak, hogy mennyit vesztett Magyarország ezzel a békeszerződéssel. Nem vagyok hungarista, csak egy magyar lány és ez nagyon bosszantó! 16/L
2011. jún. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Igen említette, de nem csoda h László Attila nyert, 2 ország szavazhatott így is rá, itthon aki bírta a hangját meg természetesen Szlovákia is..ez így nem fer..a nyerő lehetne magyar..elvégre itthon rendezték a műsort úgy fer ha hazai felfedezett nyer. Bezzeg rendszerhiba miatt a magyarokat nem engedték Wolf Katira szavazni a dalfesztiválon, igen érdekes igaz?
2011. jún. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ne legy nacionalista,itt azt kell nezni hogy jo hangja van es kesz.Egyebkent varhato volt hogy van akinek nem tetszik a dolog emiatt.En is romaniai vagyok es ne tudd meg mennyire banto hogy egy magyar ember aki magyarul akar enekelni Romaniaban nem ervenyesulhet mert nincs semmi eselye a sok "nagy roman hazafi"miatt...
2011. jún. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
69%

19:44: miért, szerinted ő nem magyar?


Én akit szülei Hubának kereszteltek, hogy a román állam ne tudja nevem Ionra Mirceára vagy Vászilera fordítani, azt kívánom minden fújolónak, hogy kerüljön hasonló helyzetbe.


Nagyapám házát újítom, mely 110 éve épült, büszke is vagyok rá. A ház előtt székelykapu lesz, nagyobb ünnepeken székelyruhát öltök, én tudom, hogy ki vagyok és büszkén vállalom identitásom.


A Magyar az Magyar. Van liszt és van pelyva. Te az utóbbi kategóriába vagy sorolható. Ez a gyermek egy szép egészséges búzaszem. Ügyes talpraesett érző magyar - székely gyermek. Az Isten tartsa meg.


Mi magyarok nem a minap kerültünk Erdélybe, hogy egyhamar el is tűnjünk innen. Nekünk itt múltunk,jövőnk, küldetésünk van. Nem érdekel a vinnyogásod, a wikiből idézett számaid, leszarom magasról, Nekem harcolnom kell azért, hogy magyar maradhassak, neked ez természetes mint a levegő, a szemed világa, a rendőr magyar beszéde, nekünk meg folyamatos harc a magyarságunk.


Nem akarunk mi Magyarországhoz csatolódni, van nekünk elég bajunk nélkületek is, de egy dolgot jól jegyezz meg, ha engem szembe köpsz, magad köpöd szembe. Egy vérből valók vagyunk, ha tetszik, ha nem. Acsarkodj pelyva, nem veszem zokon, bár fáj saját fajtámtól az arcon csapás.


No alászolgálja.

2011. jún. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!