Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Láttátok múlt héten az amstett...

Láttátok múlt héten az amstetteni rémről szóló emberi történetek c. műsort a viasaton? Lemaradtam az elejéről, hogy derült ki hogy a lány ott van lent? Vagy hogy tudott kiszabadulni?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 4. 16:42
 1/2 anonim ***** válasza:

én láttam de inkább nem saját szavakkal írom le,ha nem gond..szóval:



Szabadulás a 24 éves fogságból [szerkesztés]

A pincében raboskodó 42 éves Elisabeth és három vele együtt élő gyermeke egy orvosi vizsgálatnak köszönhetik szabadságukat. 2008. április 19-én Kerstin rosszul lett, ezért Elisabeth megkérte apját, hogy vigye el kórházba, amit még aznap meg is tett, a helyzetet pedig ismét egy lánya által írt állevéllel magyarázta. Kerstin zsebébe az anyja egy titkos segélykérő levelet rejtett, melyet a kórház alkalmazottai meg is találtak a vizsgálat során. Április 26-án Josef kiengedte Elisabethet, és visszatért vele a kórházba, Kerstinhez. A kórház alkalmazottai ekkor értesítették a rendőrséget a férfi hollétéről, és hamarosan le is tartóztatták a 73 éves Josef Fritzlt. Elisabeth Fritzl 24, Kerstin Fritzl 19, Stefan Fritzl 18 és Felix Fritzl 5 éve raboskodott a pincebörtönben, amit ottlétük alatt egyszer sem, egyetlen pillanatra sem hagytak el. Kerstin közel két hónapos mélyaltatás után került ki a kórház intenzív osztályáról; átszállították abba az intézménybe, ahol családtagjait ápolják.[6] Az anya és hat gyermeke 2008. december végén hagyta el az idegszanatóriumot – a család ügyvédje nem adott bővebb információt arról, hogy hová költöztették őket, hangsúlyozva, hogy az asszony és gyermekei új életet akarnak kezdeni


forrás.wikipedia

2009. ápr. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi szépen
2009. ápr. 4. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!