Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Milyen műsorokat nézel a Zone...

Milyen műsorokat nézel a Zone Clubon? A stílustanácsokat csak én nézem?

Figyelt kérdés

Milyen műsorokat néztek a Zone Club tévécsatornán?


Ismeritek a Melegítő/Stílustanácsok férfiaknak címűt?

Én nagyon szeretem, mindig nézem :))


Szoktam még nézni a Jerry Springert és a Leendő divatdiktátorokat is, de egyébként bármit, mert általában be van kapcsolva a tv.


2009. ápr. 14. 08:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
a zone clubon megy a szexbeszéd is nem?:D a talk sex with sue, na én azt is nézem^^" amúgy nagyjából azokat amiket te, meg néha elkapom azt a takarítósat aztán szörnyülködök:D de a jerry springer a legjobb.
2009. ápr. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

De. Én is akartam írni, csak én ritkán nézem, de szerintem nagyon hasznos és rendesen magyaráz a nő. Jófej csaj :D

A takarítósat én azért is nem nézem, mert múltkor kis kukacok voltak benne és én ettől kikészülök :D És már olyan lett, mint a Tíz évvel fiatalabb, állandóan az megy és már nincs kedvem nézni, de amúgy jó.


Eszembe jutott, hogy szoktam még nézni a Rém-képeket is vagy mi az, amiben Derek Acorah szerepel... jót röhögök.

2009. ápr. 14. 09:03
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

a rém-képek az télleg vicces, van benne az a csaj. azkészaz:DD

sue télleg jól magyaráz, de annyira bizarr..:\:D

van még az a izés műsor amikor a pasi dumál a közönség halottjaival, nem tudom mi a címe. ez a "van maguk közt olyan akinek valamelyik halott rokonát johnnak hívták? *és itt fel teszi vagy 20 ember a kezét*" na az is mókás. meg az a rövid sminkelős is jó, és abba magyar a sminkes és a modell is. :)

1. voltam:D

2009. ápr. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

-10 évvel fiatalabb

-Nézzünk ki jól meztelenül-olyan önbizalomnövelő hülyeség:))

2009. ápr. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
ja meg régen néztem a Pénzt vagy szerelemt-(nálunk NAGY Ő néven futott)utolsó válaszoló
2009. ápr. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
JERRY! JERRY! JERRY! JERRY!
2009. ápr. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
én is szoktam néha nézni ezeket, a baj ezzel mind, hogy mind megrendezett. nem egy öngyilkos és hasonló eset volt amiatt hogy a szereplők egyike-másika elhitte hogy ami ott elhangzik igaz, és túl későn lett beavatva.. nem vicc, van egy chicago-i orvos ismerősöm... de a takarítós is meg a nagy ős meg mind csak tényleg "szórakoztató" de nem "valóságshow"
2009. máj. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Szinte bármelyik műsort szívesen megnézem. Főleg a divatról, szépségről, lakberendezésről, főzésről szóló műsorokat. (Hát, most délben van ez a halászokról szóló műsor, ez mondjuk nagyon nem érdekel.)
2009. aug. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Colin és Justin tuti lakástippjei

Nézzünk ki jól meztelenül

Tíz évvel fiatalabb

Stílustanácsok férfiaknak

Mit ne vegyél fel


ezeket imádom a Zone Clubbon :)

2010. júl. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.


Egyébként akinek jön a Deko tv... nemrég volt a "20 dolog..."

Az is Colin & Justin. Mindig más a téma, pl. volt amikor 20 tippet adtak hogyan növelhetjük házunk értékét.


Illetve a dekon megy a C & J trendfóruma. Akkor egy áruházban rendeznek be egy szobát egy adott stílusban.


Nemrég ért véget, most már inkább csak ismételgetik de szerintem fogják még adni az elejétől nemsokára.


Viszont a késő esti ismétléseket én pl. nem tudom megnézni mert ilyenkor éjfél, 1 óra körül mindig csak a folyamatos reklám-ajánló bejátszás van, nincs már adás. Nem tudom másoknál is így van-e a deko tv...


De amikor pl. 21:00tól kezdődött akkor semmi probléma nem volt, sokszor néztem.

2010. júl. 13. 22:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!