Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Tényleg később lesz a Megasztá...

Tényleg később lesz a Megasztár 6?

Figyelt kérdés
Azt olvastam,h a TV2 későbbre tervezi,mert inkább az összeesküvőkre szeretne koncentrálni. (ezt már csak margóra mondom >Érdekes,az RTL Klub megbírkózik az X Faktorral, a Való Világ 5-tel, a Széffel, 1 perc és nyersz....)Vagy "fél" a TV2,hiszen tudják,hogy az X Faktor és a Megasztár is "lepipálja" majd őket. Legalábbis hasonlót olvastam az újságban.Persze nem ilyen szavakkal :P
2011. aug. 30. 13:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Az biztos h tart az X-től... Tavaly is levoltak alázva, és így átkellett rkani péntekre... Most előre 'megfutamodnak' és csak jövőre kezdik el... Kétlem, h nem bírná az Összeesküvők mellett a Megasztárt is...

Amúgy sztem nem lesz nagy cucc az Összeesküvők... :D

2011. aug. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
75%
A Megasztár egy nagy szar. Az 5 sem volt jó.
2011. aug. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Februárban indul az új széria. Ha lehet hinni benne, akkor Mester Tamás és Friderikusz már nem rontja a színvonalat.
2012. jan. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!