Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A Disney csatorna melyik...

A Disney csatorna melyik korosztályt célozza elsősorban?

Figyelt kérdés
A Disney csatornán több olyan műsor is megtalálható, ami nem a kisebb korosztálynak szól, akkor ezek a "mesék" mégis kinek szólnak? Egy dolgozatot kell írnom a mai mesecsatornák világáról, melybe véleményeket is szeretnék fűzni. Kérlek, hogy segítsetek. Köszönöm.
2011. szept. 13. 14:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Véleményem szerint a Disney csatorna 12-16éves korosztályt célozza meg, viszont van rajta 1-2 fiatalabbaknak szóló mese, szóval 10-16 kb... De ha belegondolok van olyan 17-18 vagy akár 20éves is aki Hannah Montanat néz vagy egyéb sorozatokat... Szóval sztem nincs korhoz kötve, h melyik korosztály nézi, de főként a tizenévesek...
2011. szept. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
70%

Én úgy látom, a Disney próbálja ötvözni a tündérmeséket, musical-t, sitcom-okat és a popsztárok világát, és szerintem jól csinálják, bár amikor 12-14 éves csitrik ugrálnak egy tinibanda előtt, akik csak a külsőségeket adják elő, de igazi zenét még nem sikerült csinálniuk, akkor kicsit elszomorodom. De hát el kell adni majd a CD-ket is, szóval végül is kiszolgálják a piacot. És ez a lényeg: a célkorosztályt felvevőképes piaci réteggé tették.

A korosztály alsó határa szerintem, amikor elkezdenek a fiúk/lányok odafigyelni, hogy tessenek a másik nemnek, (10-12), a felső határ pedig, amikor elkezdenek szexelni, és kilépnek az álomvilágból, ciki kezd lenni. (16-17)

2011. szept. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
70%
Én simán elnézegetem a Disney-t mert vannak tajta jópofa dolgok. 19/L
2011. szept. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Egyébként én is szoktam nézni, nem lehúzni akartam. :D

15:14 voltam.

2011. szept. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
64%
Én nem szoktam nézegetni. Szerintem az egész ami a csatornán megy nem más mint szenny. A poénak meg rohadt erőltetettek főleg hogy a gépnevetés 5 nevetésenként ismétlődik. Horror és Comdey Central lehet nálam csak szóban.
2011. szept. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat. Valahogy én is így gondoltam, de mások véleménye is érdekel. Hát amióta megkaptam az esszétémámat én is bele bele nézek. És meg kell mondanom, hogy 19 éves létemre lett olyan, ami nekem is megtetszett...

Utolsó: Nem arra voltam kíváncsi, hogy Te mit nézel helyette... Olvasd el újra a kérdést kérlek...

2011. szept. 13. 21:49
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Akkor adom a választ. Szerintem mindegy milyen korosztály. Vannak akik 6-7 évesen nézik de az olyanok mint pl: te is megkedvelted valamelyiket. Lehet hogy vannak nálad sokkal idősebbek is akinek tetszik meg fiatalabbak is (mint én) akinek nem tetszik és vissza akarja kapni a Fox Kidset meg a Jetixet :D.
2011. szept. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Fox Kids :) Imádtam :D Jetix is jó volt, de a Fox Kidsnél jobbat még nem találtak ki.. :) Egyébként én a régi meséket le szoktam tölteni ;) Csak furcsa, hogy amik régen tetszettek, azok mára már nem is annyira viccesek :)
2011. szept. 14. 00:14
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia,


Férjemmel 27 évesek vagyunk, nézzük :) Mert kikapcsol és mert nem olyanok vannak benne, hogy "leéget, kirabolták, ellopták, megölték, baleset érte"

Néha jól esik elmenekülni a felnőtt világból és aranyos dolgokat nézni. KIsfiunk egy éves múlt, szereti a Disney Junior mesék zenéit és intro-it.

2011. szept. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nagyon örülök, hogy válaszoltál. Teljesen meglepődtem, hogy nézitek :) Most már azt hiszem, hogy jó lesz az a beadandó :) Egyébként, az én unokatesóm 3 éves és ő is figyeli a zenéket. Bár ő inkább Minimax függő...
2011. szept. 17. 16:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!