Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Van az idei x faktorban olyan...

Van az idei x faktorban olyan énekes, akiért érdemes nézni?

Figyelt kérdés

Nektek van ilyen? Mert nekem egyenlőre nem igen. Az előző évadban több olyan hang is volt, amit imádtam, és egy olyan amiért teljesen oda voltam. De a mostaniban inkább olyan átlagos jó hangok vannak. Van egy valaki, akinek azért felfigyeltem a hangjára, de ő meg valahogy nem szimpi, kicsit taszít , de nem tudom én se, hogy miért.

Ti, hogy vagytok ezzel a szériával? Nekem elég lapos egyenlőre, és már csak az eheti résztől várhatok csodát, mert jövőhéten, már a tábort mutatják.


2011. szept. 20. 22:21
 1/8 anonim ***** válasza:

nem tudom, asszem voltak jók, de nem követem annyira..:) de sok bekerültet nem is mutattak. köztük is lehetnek baromi jók. majd kiderül.


ja hát én rá még kíváncsi vagyok :D

http://www.youtube.com/watch?v=icLNhtzkdcc

2011. szept. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy igazad van, de én úgy gondolkozom, hogy akiket mutattak is, azokból kerül majd 12 ember a döntőbe :)

Köszi a választ.

2011. szept. 20. 22:40
 3/8 anonim válasza:
kocsis tibor, muri enikő,stb.. vannak ott jó hangok ;)
2011. szept. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem igazából a fejlődésük érdekel, most még nekem sincs hű de kedvencem. Majd mikor tanítgatják őket, meglátjuk kiből lesz a cserebogár! :) De amúgy szerintem az is közrejátszik, hogy mindenben az Első a legjobb! Nyílván tavaly még új volt, jobban odafigyelt az ember, hamarabb megláttad a tehetséget 1-2 jelentkezőben! Most meg már azért ne felejtsük el, hogy a tavalyihoz képest többet várunk, ezért nem bizonyul olyan erősnek az idei mezőny! :) Jó lesz az!
2011. szept. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Van nehány egész jó, YouTube-on nezz rajuk! K. Tibor, van 2 Enikő , Fehér Zoli, T és meg vannak jok, de több név nem ugrik be, bocsi.
2011. szept. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nekem már a válogatásokba volt kedvencem tavaly, és ha visszanézem youtubeon, még mindig imádom a hangját. Lehet, hogy olyan csodát várok mint ő :) De amúgy annak a srácnak tényleg jó hangja van, aki volt már a csillag születikben. Mintha ő is tisztábban énekelne, mint ahogy Veca is jobb volt, mikor jelentkezett. Aztán ott van az a srác, aki azzal a dallal jelentkezett, amivel tavaly a Dzsenifer. Neki kicsit hasonló hangja van ,mint a Nikolasnak. Szóval igen, vannak jók, de tavaly ilyenkor már meg volt, hogy én kinek fogok szurkolni végig. Meg rajta kívül is voltak páran, akiket favorizáltam. Valahogy most nincs olyan énekes, akire szavaznék is. Nincs sajnos olyan szimpátia sem, mint az előzőbe volt. De igaza van annak, aki azt írta, hogy minden műsorból az 1. a jó :)

Köszönöm a válaszokat.

2011. szept. 21. 22:04
 7/8 anonim ***** válasza:

volt kb 10-15


de nem tudom őket névszerint:D

2011. szept. 25. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
2011. szept. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!