Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Csak szerintem szól arról az...

Csak szerintem szól arról az x-faktor, h a 4mentor élvezi h a szerencsétlen versenyzők érzelmeivel játszik?

Figyelt kérdés
Miért nem lehet korrektül csinálni? Miért kell megalázni a versenyzőket? Nem lehet közölni egyenesen, h továbbjutottál vagy kiestél? A tegnapi adásban felháborodtam h mennyire élvezik h mindenki elbőgi magát a színpadon, és akik meg nyernek, valamiféle kegynek fogják fel, és hálát rebegnek. Csak mert a 4 mentor adott nekik még egy esélyt.
2011. okt. 2. 14:58
 1/4 anonim ***** válasza:
ez a dolguk amugy meg ilyen az élet..mikor én el mentem állás interjura ott is játszotta az istent a goré.
2011. okt. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szerintem nem az itt a baj

sokkal inkább az hogy összeraknak 150 embert hogy majd azokból válogassanak, a tehetségtelenebbeket is tovább engedik had reménykedjen , ilyenkor meg kiakadnak hogy ezt az embert tovább engedték, meg jól leoltják őket. az amerikai ebből a szempontból jobb én úgy gondolom

ha valóban azokat engednék tovább akikkel lehet kezdeni vmit, akkor most nem kéne 150 ből 24-t v mennyit csinálni, úgy h a többi jól pofára essen

sztem ez így nem korrekt

bár az sem h sokan észre se veszik mennyire nincs hangjuk, ezt soha se fogom megérteni

2011. okt. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

láttad te már a külföldi adásokat

?

az durvább

2011. okt. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
az amerikai tényleg durvább, de legalább a jókat engedik tovább, nem pedig mindenféle jötmentet akik énekelni se tudnak.
2011. okt. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!