Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miért nem tudom megnézni az...

Sbella17 kérdése:

Miért nem tudom megnézni az RTL MOST-on a teljes X-faktor élő showt?

Figyelt kérdés

CSak az első fél óra van feltéve. Tegnap úgy gondoltam várni kell míg mindent feltöltenek, de hogy még még ma sincs fent, az már fura. Tudtok erről vmit? Vagy hogy hol nézhetném meg?

Köszi


2011. okt. 16. 09:34
 1/6 anonim válasza:
Én is most nézem,de nálam fent van az egész. :/
2011. okt. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Próbáltam Chrom-mal és Mozillával is :S

Az RTL MOST-on megkeresem a műsorújságot és ott rákattintok a műsorra és :megnéz. Így csinálom, de csak annyit ír ki hogy 33:00 perc.

2011. okt. 16. 10:39
 3/6 anonim ***** válasza:
ott a jobb alsó sarokban vannak ilyen kis körök, abba kell belekattintani, és akkor továbbmegy
2011. okt. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Regisztrálni kell. Csak úgy lehet megnézni az egészet!
2011. okt. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen, ahogyan az egyik korabbi valaszolo is irta. Reszekre van bontva az egesz musor, ez hosszabb filmeknel is igy szokott lenni.

Lent, kozepen a vezerlo reszben vannak korok, azokra kell kattintani a tovabb ugrashoz, vagy pedig megvagod, hogy az elso resz veget erjen es automatikusan tovabb ugrik a kovetkezore.

2011. okt. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :D sikerült, a regisztráció megvolt már régebben :)
2011. okt. 16. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!