Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Nézitek a való világ 5-öt? Mi...

Nézitek a való világ 5-öt? Mi a véleményetek róla? Melyik jobb a vv4 vagy a vv5? Kit tartotok a legnormálisabbnak? (vagy talán nincs ott? )

Figyelt kérdés
Én nem néztem a vv4-et. Pontosabban csak néha néztem bele de nem igazán foglalkoztam vele. A vv5-tel is kb ugyanígy vagyok. Szerintem nagy baromság az egész. Nem ilyeneket kéne adni a tv-ben. A válaszokat előre is köszönöm.
2011. okt. 19. 16:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én is úgy vagyok ahogy te és nagyon primitívségnek tartom. De mivel a csapból is ez folyik és még a híradóban is szót ejtettek a VV-ről, ezért sajnos tudok róla. Nekem a 4-ben egy picit szimpatikusabbak voltak.
2011. okt. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Néztem a 4et, és az sokkal jobb volt, mert sok volt az egyéni, érdekes és vicces játékos, és itt nem a sex volt a lényeg, vagyis nem nyalogatták úgy egymást mint Cris és Veronika csinálta... ez a vv5 nem valami "hú de szuper"..

de ha ez kell a népnek. Mert hát azért lehet rajta nevetni, és ha így akarják növelni a nézettséget, engem ne annyira zavar :D

2011. okt. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Hát a vv5ből még csak 1 részt láttam de az is elég volt ez a széria nem valami jó pontosan nem tudom miért.A vv4et az néztem az sokkal jobb volt! :)
2011. okt. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Eléggé semmi társaság, de az előzőben is volt jó néhány ellenszenves pofa, mint pl. a játék győztese is, aki rettenetesen komoly, mély "barátságokat" kötött a villában, és mikor győztesként kikerült onnan, a nagy barátságok máris utálatba csaptak át.
2011. okt. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
egyikse jobb a másiknál....baromság mindkettő.
2011. okt. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Eddig úgy voltam vele, hogy elnézegetem ezt is a főműsoridőben, miközben el-el szundítok. Mostanában viszont én is eltűnődtem rajta, mit tanulhatnak ebből a most cseperedő, felnőtté váló fiatalok, akik előtt egyébként is egyre kevesebb a példaértékű emberi viselkedés úgy az életben, mint itt, ezekben az idióta műsorokban. Felnőttként én már el tudom dönteni, hogy melyik szereplő mennyire jellemtelen, visszataszító alak, de egy tizenéves gyerek még úgy gondolhatja, hogy ez a követendő példa, mert a tv-ben való világként bemutatott közösség viselkedését kell leutánozni, hiszen ők olyan menők, mindenki róluk beszél, ismeri őket, szavazatokat küld rájuk az egész ország. Na és még a lányok is milyen szépen, megválogatva használják kötőszó gyanánt is a b...meg és hasonló szavakat. Miért ne tehetnék akkor ők is, hiszen úgy tűnik, ez teljesen elfogadott manapság. Így most már engem is egyre jobban felháborít, hogy ilyen trutymó, trágár, elkurvult társaságot kell példaként mutogatni a felnövekvő nemzedéknek. Az első VV-ben még azért nem volt így, most pedig már kimondottan ócska csapatot sikerült összehozni. Ha valaki visszafogottabb, kulturáltabb, mint pl. a Csaba, akkor az már unalmasnak számít. Persze lehet humorosnak, szórakoztatónak lenni kulturált keretek között is, de ilyen szereplőt nem nagyon sikerült összeszedni. Akkor viszont valóban kár ilyen műsort képernyőre tenni.
2011. okt. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
KÖSZÖNÖM SZÉPEN a válaszokat. :)
2011. okt. 31. 17:39
 8/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ez sokkal jobb,mint a 4. rész. Az emberek szimpatikusabbak,több a poén,és a "szerelem".

A legnormálisabb ember ATTILA.

2011. nov. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

furának tartom h ki nem állhatod a műsort mégis ennyi érdekes kérdést teszel fel

am a vv5 a jobb

2011. nov. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Falusi Gergő válasza:
Jó kis műsor a való világ.
2011. nov. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!