Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Összeesküvők Mása hazudott...

Összeesküvők Mása hazudott kinek mi a véleménye erről?

Figyelt kérdés

Lehet,hogy csak a műsor része volt és szándékosan alázta meg magát a tévénézők előtt,de az is lehet,hogy Hajdú hibázott,ezt én nem hinném,nem olyan fából faragták őt.

De Tilla jól nyomta a szövegét,az ő szájából hitelesebb volt hallani amikor Másának beszólt,mint a Peller lányéból lett volna.

Mása lakása is egy szemétdomb amint láttuk nem egy rendszerető nő, mint ahogyan egy kedves ismerőse is írta róla az egyik fórumon. Ezek után ,hogy így hazudozott össze-vissza hihető az is ahogyan a gyerekeivel

fogalakozik...


2011. okt. 20. 12:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt dolognak tartom, hogy ezt nem tudták a szerkesztők...valamivel kell generálni a balhét, mert nagyot bukik az egyébként rohadt drága költségvetésű műsor a nézettségen.
2011. okt. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tök mindegy, mert Mása szerintem úgyis ott bent halálra van ítélve! Már Marci is haza akar menni, úgymond kezdenek egy csomóan ellaposodni, és lemondani egymásról! Itt abszolút nem alakul ki igazi szerelem, de a nyereményért kénytelenek a meglévő párok birtokolni egymást! Tiszta gáz és átlátszó az egész műsor! Legalább lennének benne csavarok, hogy a meglévő párokat szétbombázzák vagy valami, de hát nulla! Így Kiki lánya és Peti, vagy Szilóék simán besimogatják egymást a fináléba! És nekem Ők pont nem szimpik!
2011. okt. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
2011. okt. 20. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!