Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miért van igény a ValóVilág-ra?

Miért van igény a ValóVilág-ra?

Figyelt kérdés

Én nem nézem, és a barátaim se. Én életembe nem láttam egy helyen ennyi bunkó primitív és erkölcsileg 0 embereket. Ezzel persze nem azt mondom hogy lenézem azt aki nézi, nem nézem le.

Csak nem értem hogy miért erre van igény hogy az előbbi jelzővel leírt embereket bámulják 1 vagy 2 órán keresztül.


Azért hihetetlen mennyi primitív műsor van de nem értem hogy erre miért van igény itt Magyarországon?


Nálunk bejönnek az osztrák TV-adók is, és nyomát sem látni az ilyen szenny műsoroknak, a népbutító baromságoknak.


Neked mi a véleményed?


(ismétlem : nem baj ha valaki nézi, viszont hogy a környezetemben (pl suli) egy csomóan erről beszélnek már kezd hányingerem lenni)

(ja és NEM provokálásnak szánom a kérdést, csak nem értem=/)


2011. okt. 23. 10:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
A cél a nép butítása. Ha mást adnának, "arra lenne igény". Nem a néző választ, hogy milyen műsor legyen. Csak manapság a kereskedelmi csatornákon csak a FOS megy!!! Ha nem közvetítenének VV-t, nem néznék, és helyette valami értelmesebb show-k lehetnének-.- Meg persze a pénz. Csomó pénz befolyik ebből a szarból, smsek stb (: és az emberek még szavaznak is stb :'D mintha sokat nyomna az a szegényke smsük. vicces.
2011. okt. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Az egész egy jól kitalált és generált üzlet. Hogy ezt több százezren (vagy millióan?) miért nem képesek átlátni, azt nem tudom. Az egy dolog, hogy hatalmas rá az igény, de hogy pont egy ilyen olcsó, közönséges, legalja undormányra vevő a többség(?) az elképesztő. Én általában tiszteletben tartom mások ízlését is minden téren - nem is zavarna, ha nem az emberek hülyítéséről és kopasztásáról szólna az egész - , de ez nekem is sok. Még ha valami normális és színvonalas műsorért lennének ennyien oda...de nem, közel sem.

Pedig azt mondják, a társadalom igénye maga a társadalom.

2011. okt. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
ne mondd már hogy az osztrákoknál nincs hasonló műsor, a VV a Big Brothert koppintja, az meg ezer éve megy nyugaton.
2011. okt. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Sok az agymosott...ezért...
2011. okt. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ez adható el az IQnuku parasztoknak.

Én meg néztem egy részt és sikítva rohantam ki a szobából

Hallod ezek képesek ezeket a hónapokat komolyan így végigrinyálni v. csak én kaptam ki oan szar részt?

2011. okt. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

azért az osztrákon is bejönnek a Mónika show-os hasonló műsorok.


Mert sokan szavaznak és ebből jön a sok pénz. Meg örülnek ha szavaznak és visszamegy.

2011. okt. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Mintha a nézők szavazata olyan sokat nyomna a lantba.


De legalább valami normális műsor menne de nem....visító bunkó idiótákat kell nézni 1 vagy 2 órán keresztül. Ez kevert ezzel , az azzal, amaz meg amazzal majd keresztbe folytatódik....normális műsorra a társadalomnak nincs igénye úgy látszik


Az osztrákon is van oké elvétve, viszont azért ennyi mégse...vagy ha Talk show akkor színvonalasabb nem pedig verekedős káromkodós "Máúniká só".....

2011. okt. 25. 22:14
 8/13 anonim ***** válasza:
Én sem provokálás miatt írom, de én az nem értem, hogy miért kell feltenni egy olyan kérdést amit már kb. egy éve hetente többször is megkérdeznek, ráadásul az esetek nagy részébe nem egy hanem sok válasz is érkezik rá...
2011. okt. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Én speciel csak olyna kérdéseket találtam hogy "Nézitek a ValóVilágot?" "Kinek szurkoltok a ValóVilágban?" stb stb.

Az ilyen kérdésekből van rengeteg.

2011. okt. 26. 18:52
 10/13 anonim ***** válasza:

mert az emberek többsége igénytelen és bukik az olyan bunkókra, mint Cristofel. No meg amennyi pénzt ráköltenek arra, hogy szavazzanak.. abból már a szívbeteg gyermekeket vagy kórházakat lehetne támogatni. Plusz milyen már, hogy 100m-ba került a villa? Annyiból kétszer annyi ember jól lakhatna.


Én ezért nem nézek tévét... a jóban-rosszbant kezdem megunni, a barátok köztöt csak az esküvő miatt néztem és hogy Fru visszatért, az NCIS volt még kedvencem, azt meg hétfőnként későbbre tették az összeesküvők miatt... így marad a net... és a jó öreg KOREAI T Ö R T É N E L M I DRÁMÁK. Amikhez nagyon szép képi és hangi "élményt" csatolnak, amik tanulságosak és egyszer sem hangzik el bennük, hogy a "k*va anyád", vagy "baz*d meg". Legalábbis én 3 ilyen sorozatot néztem meg


az egyik egy orvosról szólt, aki nőként először kezelte a királyt

a másik két ikerhercegnőről, akiket egy jóslat miatt szétválasztottak

a harmadik meg egy árván maradt pór kislányról, aki okosságával, kedvességével és szépségével kitűnt a többiek közül


:)

2011. okt. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!