Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Titeket nem idegesít Ördög Nóra?

Titeket nem idegesít Ördög Nóra?

Figyelt kérdés
Én kivagyok tőle, az undorító rövid hajától, a bamba tekintetétől( úgy néz sokszor, mintha azt se tudná hol van), a hangjától, a magasságától( amihez még fel is vesz egy jó 10 centis magassarkút, tiszta szánalasmas, hogy a pasi versenyzőknél is magasabb mindig egy fejjel) a stílusától, ruháitól( jó, stylist adja rá, de nekem ne mondja senki, hogy nincs beleszólása. Ami nem tetszik neki, azt nem lenne kötelező felvegye, szóval ezek tetszenek neki). Meg az egész nő, ahogy van, ahogy vezeti a műsort, amiket mond. És minden ismerősömtől ezt hallom. Miért nem teszik már ki? Annyi csinos, szép tehetséges lány van az országban, akikre jó ránézni( mert akiárki, akármit mond, ezen a pályán nagyon fontos a külső), ő meg már csak a megjelenésével felhúzza az embert.
2011. nov. 2. 10:37
 1/2 anonim ***** válasza:
76%

sztem nagyon szép és agilis, okos csajszi


tény h a szakmát nagyon érti, főleg mivel elég sokféle műfajban kipróbálta már magát, sőt szerkesztőként is ismeri a tv-s világot


de régebben én is jobban kedveltem


picit elszállt vele a ló

meg most az X-FAKTORban nagyon próbálja pótolni Balázst


sokszor eltúlozza a bohóckodást, viccesnek szánt beszólásokat


pedig bőven elég volna ha önmagát adná


ami Balázsnak jól állt neki nem biztos



de alapvetően sztem nincs vele baj

2011. nov. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
61%
Szép nő. Jó nézni!
2011. nov. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!