Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ti jogosnak tartjátok hogy az...

Ti jogosnak tartjátok hogy az apollo 23 esett ki az x-faktorból?

Figyelt kérdés
mikor ilyen van hogy egy mentor két mentorálja párbajozik akkor én ugy tartanám jogosnak ha a mentor döntene ki menjen haza hisz most is a rocktenors bent maradt mikr látszik hogy nem teszik senkinek hisz már harmadjára voltak párbajozni és ez nagy szemétség volt hogy kiejtették az pollo 23-mat :(
2011. nov. 5. 23:59
 1/9 anonim válasza:
100%
én se értem hogy történhetett, a facebookon is dupla annyi rajongójuk volt, mint a rocktenorsnak
2011. nov. 6. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
én személy szerint szeretem a Rocktenorst, és nem feltétlen azért párbajoznak mert ők az utolsók, mivel most sem azok voltak szóval lehet mindig utolsó előttiek. Arra hogy ilyen olyan oldalakon mennyi rajongójuk van nem mérvadó hiszen a 3/4-ede meg sem emeli a telefont....arra hogy utolsó helyen vannak mindig azt mondanám hogy a Geszti hibája hiszen az előző x-faktor és a mostani adások közül ő az egyetlen aki ritka szar számokat ad a kezükbe, egyszerűen olyan mint ha ki akarná ejtetni a saját csapatát mert ritka rossz számokat választ. És a párbajdalban mutatják meg mindig hogy mennyire jók....azokat kéne alapból énekelniük. Az apollot én is kedveltem, de tény, hogy ma ritka rosszak voltak ők is...
2011. nov. 6. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
és pluszba még annyit hogy nem tehetnek arról,hogy kiesett az apollo, mert nem ők ejtették ki, hanem a szavazók.
2011. nov. 6. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
de ilyenkor ugy kéne hogy a mentor válasz nem pedig mindegyik
2011. nov. 6. 00:15
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Eleve hülyeség ha belegondolsz hogy a mentorok választanak hisz nem tudják hogy a közönség kit akar bent látni és ki nem....de mondjuk ez soha nem arról szólt hogy ki a tehetségesebb és a jobb..hanem hogy mely pasiknak van több rajongója.....
2011. nov. 6. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
63%
Nagyon nem! Imádom a Rocktenorst, és az Apollo 23-at is, de szerintem 3 párbaj után már nem a Rocktenorsnak kellett volna továbbjutnia.
2011. nov. 6. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Azzal egyetértek, hogy ma nagyon nem volt jó a Rocktenors, de alapvetően akinek van hallása az hallja, hogy az Apollo23 nagyon hamis. Ezért tudok olyanokon kiakadni, hogy "nekik volt egyedül jó hangjuk" stb.:) A párbajdal pl. kegyetlen rossz volt. Azzal viszont tényleg egyet értek, hogy 3.párbajnál már tényleg a RT-nak kellett volna menniük, de végül is a nézők döntöttek. Persze sokaknak könnyű "bundával" dobálózni, de ha egy kicsit belegondol az ember, az RTL-nek is az az érdeke, hogy az maradjon benn, akire többet szavaztak. Akkor meg miért bundáznák meg?!

Uff beszéltem.

2011. nov. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

szerintem jogos volt

amúgy is tök életképtelen ötlet volt, hogy 3, egyébként kihullajtott énekesből sikeres banda legyen

2011. nov. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
teljesen jogos. a rocktenors milliószor jobb náluk.
2011. nov. 15. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!