Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Melyik a legjobb és a legolcsó...

Melyik a legjobb és a legolcsóbb magyar, műholdas TV szolgáltató?

Figyelt kérdés
Illetve kábel tv vagy műholdas tv?
2009. máj. 8. 19:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Műholdasnál az az előnyöd, hogy foghatod a 3-400 szabadon fogható adást is. Hogy melyik mennyibe kerül azt nem tudom, nekem UPC direktem van
2009. máj. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a DigiTv nagyon jó, és csak 2900 Ft egy hónapban, és ingyen telepítik, akár két beltérivel is, ugyanennyiért. Én nagyon szeretem. :)
2009. máj. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hogy nehezebb legyen a helyzeted: a műholdas tévénél a T-Home Sat TV-re szavazok. A Digi TV-től drágább egy picit: havi majdnem 3000 Ft az előfizetési díj 53 csatornára, viszont sokkal jobb a szolgáltatás minősége (Digi TV-nk is volt, van összehasonlítási alapom), a beltéri egységek (set-top boxok) ezerszer okosabbak. Továbbá külön havidíjért tudsz vásárolni csatornacsomagokat: az HBO-n kívül van dokumentumcsomag például prémium dokucsatornákkal (pl. History Channel), prémium gyerekcsatorna-csomag (KidsCo, Nickelodeon, JimJam, Boomerang), prémium sportcsomag (F&H, Sportklub+, Extreme Sports stb.), és van még néhány.


Az 2900 Ft-os csomagban alapból több adót lehet fogni, mint a Diginél, és ezek értékesebb tévéállomások.


És egy másik előny: ha T-Comos a vezetékes telefonod, továbbá T-Home-os az ADSL- vagy kábelneted, csak havi 1900 Ft a T-Home Sat TV előfizetési díja 53 csatornára.

2009. máj. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen, a t-home sat tv-je jónak tűnik, csak azt szeretném tudni, hogy mint minden műholdas tv-nél itt is vannak szabadon fogható csatornák? (pl. német RTL stb.) Hol találom ennek a listáját? Köszi!
2009. máj. 8. 22:35
 5/9 anonim ***** válasza:
Nincsenek szabadon fogható külföldi adók, de ami van az 53 csatornában: 3 közszolgálati rádió, RTL Klub, TV2, m1, m2, Viasat3, TV6, Story, Hálózat, Duna, ATV, Hír TV, Echo TV, Reflektor, Cool, Sorozat+, Poén!, Film+, Film+2, Comedy Central, Viva, MTV Hungary, valamilyen szexadó, Musicmax Adult, Hallmark, Movies24, Minimax, Animax, Cartoon Network, TCM, Jetix, BBC Prime, Zone Romantica, Zone Club, Zone Reality, Discovery, Discovery ID, Animal Planet, Spektrum, Paprika, Deko, EuroNews, NatGeo, NatGeo Wild, Sport1, Sport2, Eurosport, Eurosport2, Sportklub.
2009. máj. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
AXN, és valamit biztos, hogy kihagytam még.
2009. máj. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szabadonfoghatóak azt hiszem csak a UPC-nél vannak benne.

Az is csak 2500 vagy 3200 (36 vagy 49 magyar csatorna)

+ többszáz szabadonfogható.

Ha van aki nyelvet tanul a családból azért érdemes a külföldi adókat nézni, nagyon sokat lehet tanulni közben.

2009. máj. 9. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
58%
A legolcsóbb a feltört DigiTV. Kb. 9000 a beltéri és nincs havidíj...
2009. aug. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A DIGI a legszarabb
2012. dec. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!