Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Nem fura, hogy az Attila...

Nem fura, hogy az Attila kinga tánca bekerült a 3-ba, sőt, tegnap az internetes szavazáson is ők nyertek?

Figyelt kérdés
Mert ezt nem hiszem el,hogy ilyen 2 botlábú,mint ők,bejutottak.
2011. nov. 17. 22:31
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
Talán Annamari meg Csaba jobb volt?
2011. nov. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Na nem pont ők:)),de pl az Eszti Fecó páros sokkal jobb volt.
2011. nov. 17. 22:38
 3/9 A kérdező kommentje:
Vagy a Veronika Shadi...
2011. nov. 17. 22:39
 4/9 A kérdező kommentje:
Meg nekem az is fura,ahogy az Eszti beszél a bunkó Kingával....Lehet nem viheti ki?
2011. nov. 17. 22:41
 5/9 anonim válasza:

Nem hiszem, hogy a Való világ beleszólna, hogy ki kit vihet ki. Az interneten meg annyiszor adhatja le valaki a voksát, ahányszor akarja, tehát egy elszánt Kinga drukker simán feltornázhatja Kinga százalékát a napi szavazásokon.


Nekem tetszett Kingáék tánca (bár tényleg unottnak látszott Kinga), Eszteréket unalmasnak találtam, Veronika-Shadi páros tényleg jó volt,nekem Sehi tánca kissé közönségesre sikeredett.


Nem lehet, hogy azért gondolod mindezt így, mert nem szimpatizálsz Kingával?

2011. nov. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Hát nem szimpatizálok vele ez biztos! :)

Köszi a válaszokat!

2011. nov. 17. 23:30
 7/9 anonim ***** válasza:

én is rájuk szavaztam volna


mind3 párra akik bejutottak


mindenki béna volt, de 3 nap gyakorlás után ez a 3 produkció nézett ki korrektnek..



szóval nem kamu h bejutottak sztem

2011. nov. 18. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A 3 kiesett egyértelműen gyenge volt...

A 3 továbbjutó közül nekem is Kinga-Attila páros tetszett a legjobban, Seri-Gergő várható volt, hogy jók lesznek főleg Seri miatt... Veronika meg Shadi csak úgy voltak... :D

2011. nov. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is ezt a 3 párt juttattam volna tovább.

Az meg külön öröm, hogy a Csaba-AM párost láthatom még egyszer táncolni a hétvégén, AM még nálam is botlábúbb.:)) (pedig az már mutatvány, mert nálam bénábban táncolni szinte lehetetlen)

2011. nov. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!