Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mit keres a Pepsi Max reklámba...

Mit keres a Pepsi Max reklámban az a lila polip?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudom felfogni, hogy mi a csodát keres ott az a polip. Semmi értelme! Vagy mégis? Aki érti, írja már le nekem, légyszíííí!
2008. márc. 23. 20:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezen már én is gondolkoztam, és őszintén szólva sztem csak úgy odarakták. Dísznek. Először nem tetszett a reklám, de megnéztem egyik "jobb pillanatomban" és szakadtam a röhögéstől :) Amúgy meg lehet, hogy újabban polipot tesznek a Pepsibe ;)
2008. márc. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez ugyanolyan elcseszett reklém, mint 15 éve a fogyi tabletta volt kopasz fószerrel, mindenki azt hitte, hogy meg lehet tőle kopaszodni. A polip nekem azt a kényszerképzetet kelti, hogy a light üdítőital hallucinogéneket tartalmaz.
2008. márc. 29. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem tök jól néz ki az a lila polip és még a villa is jólnéz ki a fejében :D
2008. ápr. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!