Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mit gondoltok VV Eszterről:szé...

Mit gondoltok VV Eszterről:szép, csinos, sexis v kövér, csúnya, hisztis? Linkelnétek képeket ahol nagyon tetszik és ahol nagyon ronda (pl mikor a villalakóknak megmutatták Eszter sexi oldalát is beleértve a nagy fenekét is )?

Figyelt kérdés
2011. dec. 9. 15:13
 1/7 anonim ***** válasza:
41%

dagi, kicsi a melle, de a feje az jó.

Stílusa idegesítő, egy tipikus "kemény szülei voltak, ezért most éli ki magát" ribizli.

2011. dec. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
32%
kövér, csúnya, hisztis. csatlakozom az elsőhöz. feje elmegy
2011. dec. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%

[link] sztem itt nagyon szexi :D


Amúgy meg... nem szexi, nem hisztis... semmi extra nincs benne

2011. dec. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem tök átlagos. Semmi extra nincs a kinézetében, nem csunya, de nem is gyönyörű.
2011. dec. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
72%
szerintem tök helyes kis arca van,viszont hatalmas segge van..én az elején kifejezettem szerettem..de most nagyon elpártoltam tőle.
2012. jan. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
miért pártoltál el?
2012. jan. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 jujubas válasza:
100%

Szerintem nem csúnya, sőt elég szexi.

A seggéről meg hogy nagy... Szerintem pont az a jó. elvégre nagy kufferbe jó pakolni, csak gáz vele utazni.

Szóval én szivesen megdugnám....

2012. jan. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!