Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ilyen nagy barátja Olivér...

Ilyen nagy barátja Olivér Alekosznak?

Figyelt kérdés
Emlékszem még idén májusban is mennyit emlegette, ismételte Olviér, hogy Alekinnyó a legjobb barátja, mint megtesz érte. De úgy látszik csak a pénzért kampányolt neki. Ha barátja lenne, megérten, hogy átment az Összeesküvőkbe is, hogy feleséget találjon magának és támogatná.
2011. dec. 16. 15:43
 1/7 anonim ***** válasza:
persze. alekosz gusztustalan dolgot művelt, törvénybe ütközőt. remélem jól megba.sszák, elveszik a nyereménypénzt.
2011. dec. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
Olivér volt az, aki TÉNYLEG a végsőkig kitartott amellett az idióta balp.cs mellett, szóval tényleg a barátja volt, de azok után, amiket a balekosz művelt, bárki elfordult volna tőle, mivel konkrétan elárulta a vv-t, aminek köszönheti a hírnevét, meg is érdemli, ha mindenki elfordul tőle, aki eddig szerette, de amióta kijött a vv-ből folyamatosan csalódnak benne az emberek és meglátják igazi gusztustalan énjét szerencsére. Még mikor a vv-ben volt, volt egy időszak amikor nekem is szimpi volt, de mostanra ez már bőven átfordult unszimpátiába... és gondolom Olivér nem akarja kockáztatni saját karrierjét csak azért, mert az az idióta balekosz azt sem tudja, mit csinál és mit veszíthet (megérdemelné, hogy elvegyék tőle a vv nyereményét meg a másik műsorából származó bevételét).
2011. dec. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
A vv-s nyereményét valóban elveszik mivel szerződést szegett. Alekosz valójában mindenkit lesziszinészezet a villában és a végén kiderült hogy ő a legnagyobb szinész én csak azokat sajnálom akik rá szavaztak eléggé becsapva érezhetik magukat.
2011. dec. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerződése van az rtl klubbal,hogy kampányolna a tv2-nek..?:D

Ő nem Alekosz..

2011. dec. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom,nem is érdekel:D Ezek szerint számomra a barátság/legjobb barátság mást jelenet itt,mint nektek.

Mert én ebben az esetben nem beszélnék barátságokról.

2011. dec. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

2.nak van igaza


Alekosz fordult el tőle!!!

2011. dec. 17. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Alekosz te vagy a példa képem!!!!!
2013. szept. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!