Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » VV Attila valóban szociopata,...

VV Attila valóban szociopata, és mennyire ravasz?

Figyelt kérdés

Én azt figyeltem meg hogy például Vera ellen mindig ugyanazt mondja hogy néha képzelődik,meg mindenkivel lekezelő meg blabla és ezt már azért is ismétli meg hogy a nézőknek így rögzüljön be hogy a Vera így meg úgy, elég undorító.Jó azért Vera sem egy szent, de akkor is.


Ja a másik dolog a sokból Atival kapcsolatban hogy nagyon megjátssza magát a kamerák előtt de ez már túl hosszú.Ja meg az RTL is őt favorizálja, amikor nem is neki kéne főszerepben lenni akkor is őt nyomják.


Ez valóban egy manipulatív ember....


De így is őt bírom meg a Csabát, a lányok közül Esztit bírom de ő is az utóbbi időben ki mutatta a foga fehérjét...


Várom a véleményeteket a nagy manipulátorral szemben, hogy tényleg ravasz-e,megvezet másokat, meg minden.


2012. jan. 17. 19:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Tényleg szociopata,én csak azt bírom amikor a barátságról papol-közbe neki olyan nincs is...mondjuk ezen nincs is mit csodálkozni,minden helyzetet többször átfontol,h ő jöjjön ki belőle jól.Én nem csípem az ilyen embereket,nekem fontosak mások érzései...
2012. jan. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!